Круглопилковий верстат для гнучкого розкрою WEINIG FlexiRip

Для розкрою по ширині концерн WEINIG пропонує багатопилкові верстати з нерухомо закріпленими пилковими дисками, багатопилкові верстати з автоматично регульованими пилковими дисками, круглопилкові верстати для поздовжнього розпилювання або ділильні стрічкопилкові верстати.

Поздовжній круглопилковий верстат для гнучкого розкрою WEINIG FlexiRip як на невеликих підприємствах, так і для промислового серійного виробництва здатний забезпечити:

  • ефективність і потужність;
  • оптимальний вихід готової продукції;
  • всеосяжну концепцію безпеки;
  • можливість інтеграції в лінії розкрою.

WEINIG FlexiRip JrionLine

WEINIG FlexiRip JrionLine – це універсальний поздовжній круглопилковий верстат майстер на всі руки для підприємств будь-якого розміру.

Справжній верстат Jrion концерну WEINIG – це універсальні можливості застосування на малих, середніх і великих підприємствах. Всюди, де є розкрій товстих і тонких дошок або щитів, FlexiRip зарекомендував себе як ефективний круглопилковий верстат для поздовжнього розпилювання.

Перш за все, клієнти цінують високий рівень гнучкості у виробництві, оптимальний вихід готової продукції та необхідність лише одного оператора для роботи.

FlexiRip: правильне рішення там, де потрібна універсальність! Крім масивної деревини також можливий розкрій інших матеріалів, наприклад, пластмаси, алюмінію і різних видів листових матеріалів. Конструкція верстата FlexiRip розрахована за довжиною пропилу і корисною шириною з урахуванням розмірів деталей клієнта.

Робота не вимагає особливих зусиль, досить покласти деталь на стіл верстата і натиснути педаль, щоб почати розпилювання! При відпусканні педалі пилковий диск йде вниз і повертається у вихідне положення. Швидкість подачі різання плавно і точно регулюється в діапазоні 0-80 м/хв.

Поширити статтю