Мініатюрний будинок в США, що обшитий хворими деревами

Архітектурна компанія HANNAH використовує забраковані дерева та технологію 3D друку, щоб будувати мініатюрні будинки. Деревина, яка заражена личинками шкідників, зазвичай спалюється, що погано впливає на екологію. Використовуючи цю деревину, компанія робить свій вклад у порятунок навколишнього середовища, а самі будиночки пристововані для комфротного проживання.

Перший такий будиночок “видрукували” у штаті Нью-Йорк, повідомляє Dwell.

За підрахунками екологів, шкідники вже відклали личинки та загрожують 8,7 мільярдам дерев по всій країні та майже кожному десятому ясену в штаті Нью-Йорк. Після того, як дерева заражені їх не використовують як сировину, а спалюють.

Компанії використовуватимуть лише дерева з личинками шкідників / Фото Dwell

Людство повинно навчитися знаходити застосування цим деревам, щоб не шкодити екології.

Саме заражені личинками шкідників дерева використовують в цьому проєкті. Попередньо оброблені тут вони виконують роль стін. Натомість каркас будинку, підлога та фундамент надруковані на 3D принтері.


Всередині є лише одна кімната із зоною вітальні, спальні, кухні та каміну.

За словами розробників, у штаті Нью-Йорк багато приміщень мають дерев’яну обшивку. Проте, технологія від HANNAH дозволяє використовувати навіть хворі дерева і при цьому бути впевненим, що вони прослужать довго.

Стеля та перекриття будиночка так само зроблені з дерева / Фото Dwell


Поширити статтю