На Івано-Франківщині відбувається практичний семінар-тренінг щодо будівництва лісових доріг

178 Views
Фото: Facebook Агентства сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «Форза»

Разом з філією «Вигодське лісове господарство» ДП «Ліси України» та тренерами ­Володимиром Коржовим та Михайлом Старчевським Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «Форза» розпочало практичний семінар-тренінг з сучасних методів планування, проєктування і будівництва лісових доріг в умовах Українських Карпат.

Про це повідомило Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «Форза» у Facebook.

Захід відбувається в рамках проєкту «Найкращі управлінські практики Лісової служби США щодо якості води – Україні» за фінансової підтримки Лісової служби США.

Аудиторією тренінгу стали представники та представниця філій ДП «Ліси України» з Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей України, представники Карпатського та Подільського офісів ДП «Ліси України», представники Західного та Південно-західного міжрегіональних управлінь лісового та мисливського господарства, представник лісовпорядної організації, представник компанії з будівництва доріг, повідомляє Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «Форза».

Теоретичний день семінару-тренінгу розпочався з привітання директора філії «Вигодське лісове господарство» ДП «Ліси України» Ігоря Лазорка та голови ГО «ФОРЗА» Лесі Лойко, після чого учасники та учасниці познайомилися і перейшли до змістовної частини тренінгу, йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що учасники заходу говорили про тенденції законодавчого забезпечення якості води в процесі лісогосподарської діяльності; нормативні вимоги до параметрів лісових доріг; національний стандарт для проєктування лісових доріг; особливості планування мережі лісових доріг та прокладання їх трас на гірських схилах; екологічні аспекти будівництва лісових доріг; досвід та практики проєктування та будівництва лісових доріг на засадах природозбереження, отримані від Лісової служби США та Австрійської Республіки.

Під час практичної частини семінару учасники відвідають дороги у Свічівському та Людвиківському лісництвах філії «Вигодське лісове господарство» ДП «Ліси України»

Поширити статтю