Наступна Ligna пройде 10-14 травня 2021 року

175 Views

Організатори найбільшої в світі міжнародної виставки деревообробної промисловості повідомили про підготовку до наступного заходу. Крістіан Пфайффер, глобальний директор Deutsche Messe LIGNA & Woodworking Shows, повідомив, що не дивлячись на те, що до відкриття виставки залишилося вісім місяців, попит на виставкові площі вже високий: «Захід знову заповнить десять залів, а також заброньований майданчик під відкритим небом. Всі великі гравці галузі беруть участь у цьому процесі. Схоже, що після багатьох тижнів соціального дистанціювання, ізоляції, онлайн-заходів і відеоконференцій з дому, індустрія дійсно з нетерпінням чекає зустрічі віч-на-віч. Підприємства деревообробної промисловості … хочуть мати можливість консультувати і інформувати своїх клієнтів особисто. Отже, ми робимо все, що в наших силах, щоб забезпечити безпечну і ефективну торговельну площадку, на якій представники деревообробної промисловості можуть зустрітися, продемонструвати нові продукти і розробки і знову запустити бізнес ».

Ligna – провідна ярмарка світової деревообробної промисловості, яка служить майданчиком для деревообробних підприємств та виробників обладнання та інструменту, а також платформою для вивчення і обговорення гарячих тем, що визначають майбутнє галузі. На виставці особливу увагу буде приділено трьом головним темам: трансформація деревообробної промисловості, дерев’яне домобудування та біоекономіка. Експоненти будуть висвітлювати ці теми на своїх стендах, а також на різних форумах і спеціальних виставках.

Доктор Бернхард Дірро, директор Німецької інженерної федерації (VDMA), зазначив: «Ligna представить новаторські розробки і далекоглядні ідеї, які через кілька років будуть визначати виробництво і бізнес-процеси в деревообробної промисловості. Ligna – наше вікно в майбутнє, і це важливіше, ніж будь-коли, з огляду на пандемію Covid-19. Якщо нам вдасться продемонструвати нашу галузь таким чином, щоб люди могли фізично досліджувати, відчувати і взаємодіяти з нею, я думаю, ми можемо назвати Ligna 2021 успішною, незалежно від кількості відвідувачів і учасників ».

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь