Новинка – меблева стяжка Cabineo X

56 Views
Фото: Lamello

Розповідаємо про цьогорічну новинку від компанії Lamello – меблеву стяжку Cabineo X .

Cabineo X – це меблева стяжка для шаф і полиць, яка не потребує свердління країв деталей і яку можна використовувати з усіма верстатами з ЧПК.

Завдяки відкритому корпусу стяжки, можна вставити гвинт Cabineo зверху і вкрутити його у відповідну деталь за допомогою шестигранника. Cabineo X можна використовувати з гвинтами або з тримачами для полиць. При використанні з гвинтами Cabineo X чудово підходить для встановлення полиць у вже зібрані шафи чи для утворення кутових з’єднань, а у поєднанні із тримачами для полиць стяжка запобігає їх витягуванню або зміщенню.

Як повідомляє виробник, однокомпонентна стяжка Cabineo X має високу затискну силу і не потребує додаткових елементів вирівнювання, таких як дерев’яні дюбелі. Деталь перед встановленям стяжки можна обробити за допомогою фрезера або дриля. Оскільки Cabineo X не потребує додаткових отворів в кромці для дерев’яних дюбелів, то обробку поверхні деталі для встановлення стяжки можна здійснювати також на простих 3-осьових верстатах з ЧПК.

Фото: Lamello

У поєднанні з регульованими тримачами для полиць (діаметр 3 мм або 5 мм), Cabineo X може надійно зафіксувати полицю, унеможливлюючи її підняття або витягування. Крім того, стяжка дає змогу без проблем робити полиці під кутом.

Розмір Cabineo X – 33,8 x 16,5 x 10,8 мм. Матеріал корпусу – пластик, армований скловолокном. Фреза – Ø 12 мм або менше. Свердло – Ø 5 мм і Ø 15 мм. Допуск на встановлення – по довжині ± 0,5 мм (Cabineo ± 0,1 мм).

За матеріалами Lamello

Поширити статтю