Обладнання для профілювання

Tags: 271 Views

Двовальний верстат QSS P-700 шведської компанії «AriVislanda», призначений для профілювання й відокремлення бічних дощок, завдяки високому відсотку виходу завдяки використанню технології похилого (діагонального) пиляння бічних дощок може стати ефективним рішенням для ліній з оптимізацією й профілюванням бічних дощок.

QSS-P700 може профілювати до 4 дощок безпосередньо в колоді − після режиму профілювання дошки розпилюють і подають безпосередньо на сортувальну лінію.

Верстат легко вписується в лінію при модернізації устаткування на більшості лісопиляльних підприємств і його можна використовувати у різних конфігураціях з додатковими опціями.

Нова система точного позиціонування колод моделі LIR-6 дає змогу встановити 3D-сканувальний пристрій на вході лісопиляльної лінії, а безперервне перевіряння кута повороту колоди суттєво збільшить корисний вихід продукції. Відбувається це таким чином: після того, як відбулося перше позиціонування колоди, далі передбачена друга перевірка й, за необхідності, корегується кут повороту колоди. Ця процедура повторюється до цілковитого досягнення точного кута позиціонування колоди.

Перевагами QSS-P-700 є висока точність, індивідуальне регулювання подвійних бічних дощок, висока швидкість подавання – максимально до 180 м/хв, пилки із фланцевим кріпленням і чистовим обрізанням, швидке й легке встановлення, регулювання пиляльних лез у процесі пиляння.

Поширити статтю