Компанія «GUDANI group» взяла участь у створенні серії меблів, точніше – житлових модулів – для облаштування місць тимчасового прихистку біженців та переселенців, яких війна прогнала з рідних місць, а також бомбосховищ.
Ця спеціальна серія меблів включала спальні, кухні, душові та туалети, а також додаткові предмети – и столи, стільці, освітлення тощо.
Про це розповів керівник та власник компанії «GUDANI group» Сергій Дзюбак Українській Асоціації Меблевиків у рубриці «УАМ в обличчях».
Як зазначають в УАМ, компанія «GUDANI group» – це не просто меблеве підприємство, а цілий дизайн-концепт, що об’єднує професіоналів своєї справи для реалізації найвибагливіших клієнтських уподобань, найскладніших меблевих та інтерʼєрних проєктів.
Проте проєкт виготовлення серії меблів для облаштування місць тимчасового прихистку біженців та переселенців, а також бомбосховищ, за задумом дизайнерського бюро Олега Волосовського, який і залучив компанію Сергія Дзюбака до нього, передбачав спрощену, лофт-мінімалістичну стилістику виконання, тому компанії «GUDANI group» довелося певний час виговляти меблі не на звичному для неї рівні меблевого мистецтва – з використанням ручного й машинного різьбярства, з класичним деревним ажуром, а значно простішого вигляду.
Як розповів Сергій Дзюбак, у матеріалах та комплектуючих нестачі не виникало, тому що у компанії були власні запаси, а чого бракувало, то докуповували, адже компанії-постачальниці, аби вижити у таких складних умовах, змушені працювати надійно і забезпечувати меблевиків всім, чим потрібно для роботи.
Зараз клієнтами компанії «GUDANI group», за словами Сергія Дзюбака, в основному є власники новозбудованого житла – будинків і квартир, спорудження яких до початку війни було завершене, але не введене в експлуатацію. Є і закордонні клієнти, які знаходять компанію в основному завдяки рекомендаціям знайомих. “Якщо це дизайнерський проєкт, то дизайнери самі шукають вигідних, надійних партнерів і врешті зупиняють свій вибір на нашій компанії”, – розповів Сергій Дзюбак.