Психологічні властивості деревини

Tags: 166 Views

У даній статті ми розповімо про вплив деревини на психологічне здоров’я людини.

Будинки з дерева є надзвичайно корисними для здоров’я людини, адже деревина має здатність відновлювати повітря в будинку, підтримувати оптимальну вологість, зберігати тепло. Та найбільш цікавою властивістю деревини, є вплив на психологічне здоров’я людини. Ще в старовину казали, що деревина знімає втому і відновлює сили, а ось зараз говорять про її вплив на біоенергетику людини.

Дерево має лікувальні властивості щодо людського організму, тому що знімає стрес та невдоволення, відновлює нервову систему, покращує якість сну, підвищує фізичну активність та творче мислення. Навіть колір дерева здатен впливати на психологічне здоров’я людини. Темні забарвлення текстури дерева підвищують почуття тривоги, а інколи можуть викликати депресивний стан. У свою чергу світлі відтінки створюють відчуття спокою, затишку, комфорту.

Окрім забарвлення на людину впливає і порода деревини. Так вибравши певну породу дерева, можна впливати не тільки на емоційний стан людини, а й на її характер. Наприклад, можна розвивати терпимість до людей, впевненість у свої сили, позбутися зайвої енергійності.

Дерево це унікальний природний матеріал, який допоможе жити в гармонії з природою, відновить сили і душевну гармонію, подарує спокій і любов до життя.

Поширити статтю