Leuco P-System – революційний підхід до деревообробки

P-System, розроблена провідним виробником інструменту LEUCO, відкриває нові можливості, в які досі ніхто не вірив. Особливим надбанням інструментів LEUCO P-System є великий осьовий кут, що сягає понад 55°. Завдяки цьому реалізовано новий принцип різання.

P-System – ефективний інструмент для фрезерування, що працює за принципом бритви, тобто не ріже у класичному розумінні цього слова, а, так би мовити, здійснює пілінг (від англійського «to peel» – очищати). Це дає змогу покращити якість обробки, підвищити стійкість інструменту та економічність процесу.

До речі, компанія LEUCO отримала патент на новий принцип різання – пілінг, якого досягають в інструментах з осьовим кутом більше ніж 55˚.

Специфічна сфера застосування та найвищі вимоги щодо якості

Захищені патентом та оснащені алмазними вставками інструменти LEUCO P-System дають змогу вирішувати ті виробничі проблеми, які досі сприймалися як дуже складні або потребували особливого підходу. Зокрема, покритих шпоном плит, матеріалу високого блиску із захисною плівкою, те що можна виконати із високою якістю різання.

З іншого боку, LEUCO P-System дає чудові результати й у стандартних сферах застосування – таких, як обробка фанери, якість крайки якої дає змогу лакувати її одразу після фрезування без шліфування. При фрезуванні ламінованих плит варто відзначити чудову якість різання та високу стійкість різального інструменту, виражену довжиною різання. LEUCO P-System характеризується найкращою на сьогодні якістю різання на ринку. Цей інструмент можна використовувати для фугування із подальшим лазерним склеюванням. При цьому можна повністю скористатися усіма перевагами цього підходу, досягнувши високої якості крайколичкування.

Натхнення не може вводити в оману виробників!

Із LEUCO P-System проведено чимало практичних випробувань. Це підтвердять і виробники з найрізноманітніших сфер – від переробки ламінату до виробництва корпусних меблів, від виготовлення паркету до обробки деталей з високим блиском. Серед клієнтів – і спеціалізовані столярні майстерні, і промислові деревообробні підприємства з цілодобовим режимом роботи.

Німецький виробник кухонних меблів – компанія NOBILIA випускає деталі на декількох виробничих лініях, де обробляється ламіноване ДСП товщиною 16 і 19 мм. Підприємство працює безперервно зі швидкістю подачі плит до 70 м/хв. Після прифуговування якість обробки заготовок має бути настільки високою, щоб одразу можна було приклеювати крайку. В 2010р. на підприємствах компанії були встановлені фугувальні фрези LEUCO P-System з осьовим кутом різальних елементів 70˚. Термін служби інструменту відображає довжина оброблених поверхонь, що сягає 1 млн м. п. Для порівняння у звичайних фугувальних фрез цей параметр близько 100 тис. м. п., що вдесятеро менше, ніж у фрези P-System.

Економічна ефективність

Щоб визначити економічну ефективність, від доходу віднімають витрати. Це знає будь-який економіст. Якщо ж говорити про різальний інструмент, то його ефективність визначають погонними метрами оброблених заготовок (довжина різання), терміном експлуатації та затратами на придбання й обслуговування. Для розрахунку економічної ефективності інструменту P-System за основу можна взяти термін експлуатації залежно від осьового кута різальних граней. Наприклад, термін експлуатації інструменту з осьовим кутом 55˚ вдвічі більший, ніж аналогічного зі звичним осьовим кутом 35˚. Якщо ж аналізувати інструмент P-System з осьовим кутом 70˚, то термін його експлуатації більший у 8 разів. Такі результати отримали інженери із дослідного відділу компанії LEUCO.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь