Різноманіття матеріалів відкриває можливості

Обробка сучасних матеріалів – ми знаємо як!

Різноманіття та індивідуальність – тенденції, які нині охопили все наше суспільство.  Вже тривалий час ці тренди працюють і в обробній промисловості, так само, як і в меблевій та кухонній. Отож, з цим розмаїттям зіткнулись і ми. Кінцевий споживач нині вимагає індивідуального підходу, наприклад, можливості власної конфігурації меблів та кухонь, практичності їхнього використання в повсякденному житті та водночас вишуканого дизайну. Для обробки матеріалів це означає, що люди вже не використовують лише дерево!  

Відтепер деревина слугує винятково як сировина або поєднується з іншими матеріалами. На ринку з’являються конструкційні, високоглянцеві та Feelwood панелі, а також матеріали з додатковими функціями, наприклад, ті, на яких не залишається відбитків пальців і магнітні дошки. Для того, щоб поєднати дизайн та функціональність, матеріали комбінують і таким чином з’являються, наприклад, панелі з  поверхнею, де не залишається відбитків. А оскільки кожен з цих композиційних матеріалів виготовлений індивідуально, обробити ці матеріали дуже нелегко.

LEUCO як виробник інструментів працює над розширенням своїх ноу-хау для обробки цих нових матеріалів у тісній співпраці з їхніми виробниками та кінцевими споживачами. Наша мета – запропонувати користувачам доступне та економічно вигідне рішення зі стандартної лінійки інструментів! Саме тому LEUCO не тільки визначає найкращу геометрію зуба, а й надає інформацію про ідеальну швидкість різання та подавання матеріалу. Вже зараз на веб-сайті LEUCO доступні для завантаження різні інструкції з обробки спеціально розроблених матеріалів. Різні стандартні інструменти LEUCO можуть  «розв’язати проблеми», які виникають при обробці вимогливих композитних матеріалів, з акцентом на якість та продуктивність. Відзначимо при цьому наші нові інструменти: пили «Q-Cut», фрези DIAREX airFace та свердла «Light».

Оскільки кожен матеріал потребує індивідуального підходу в обробці, а їх різноманіття буде лише збільшуватися, LEUCO продовжуватиме надалі тестування нових матеріалів, рекомендуватиме потрібні інструменти або створюватиме нові.

Розмаїття матеріалів для LEUCO дає можливість оптимізувати знання про інструменти та рішення. Це наш шанс вирізнитися серед конкурентів і створити для клієнтів щось абсолютно нове.

Разом ми зможемо перетворити розмаїття матеріалів на широкі можливості!

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь