Solid Edge ST10 із новою технологією проектування

Tags: 182 Views

Новітня версія системи автоматизованого проектування від Siemens cерії Solid Edge (Solid Edge ST10) виводить всі процеси підготовки виробництва на новий рівень.

У ST10 реалізована нова технологія проектування, вдосконалені функції підготовки документації дають змогу створювати інтерактивні технічні документи й обмінюватися проектами в мережі. В Solid Edge ST10 значно простіше оптимізувати конструкцію деталей з урахуванням можливостей адитивного виробництва, а також запитувати у постачальників послуг адитивного виробництва цінові пропозиції, варіанти матеріалів і терміни виготовлення. Вбудована в систему нова технологія оптимізації топології, а також створена компанією Siemens унікальна технологія об’єднаного моделювання Convergent Modeling™ різко підвищують продуктивність праці конструкторів і спрощує роботу з імпортованою геометрією. 

Окрім традиційних функцій CAD-системи, у версії Solid Edge ST10 представлений великий набір інструментів для оптимізації процесів розробки виробів. Наприклад, нова технологія оптимізації топології, що відноситься до засобів автоматизованого створення геометрії, виконує оптимізацію міцнісних характеристик деталей. Об’єднане моделювання істотно спрощує роботу з геометрією, що представляє собою набір граней, поверхонь і твердих тіл. Зазвичай, саме така геометрія виходить при імпорті файлів з інших CAD-систем або в результаті оптимізації топології. Нові функції числового моделювання позбавляють від необхідності обміну даними з іншими додатками.

Покращення функціоналу технологічної підготовки виробництва (САМ) забезпечують ефективну розробку керуючих програм для верстатів з ЧПК і розробку складних листових деталей з оптимізацією геометрії для підвищення технологічності. Нові засоби підтримки адитивного виробництва дають змогу виготовляти деталі методом 3D-друку як самостійно, так і за допомогою сторонніх постачальників подібних послуг. Це істотно розширює вибір матеріалів і оптимізує виробничі процеси.

У Solid Edge ST10 з’явилися розширені функції швидкої підготовки ілюстрованої технічної документації. Публікація інтерактивних цифрових документів допомагає правильно описати технологічні операції й процеси технічного обслуговування виробів. Технічна документація підтримує асоціативний зв’язок із вихідним описом конструкції та оновлюється автоматично при внесенні конструкторських змін. Подальше вдосконалення вбудованих у Solid Edge функцій керування даними й розширена інтеграція з системою Teamcenter® дали змогу отримати масштабоване вирішення з керування даними про виріб, за допомогою якого підприємства будь-якого розміру зможуть перейти на шлях цифрового виробництва. Крім того, завдяки наявності вбудованих засобів інтеграції з Teamcenter тепер Solid Edge підтримує класифікацію деталей і вузлів, а також автономну роботу без доступу до мережі. 

Перегляд файлів Solid Edge ST10 і багатьох інших популярних CAD-систем можливий безпосередньо в браузері з підтримкою різних платформ. «Дигиталізація надає рівні й необмежені можливості для всіх. Тепер і підприємства малого та середнього бізнесу зможуть створювати революційні рішення», – зазначив Джон Міллер, старший віце-президент і керуючий директор Siemens PLM Software.

Виведення нової версії програмного продукту заплановане на літо  цього року.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь