Система висувних шухляд

ArciTech, за словами її розробників, має величезний потенціал для індивідуалізації меблів, даючи змогу при цьому оперативно й з найменшими витратами реагувати на зміни попиту на меблевому ринку.

Плавність руху напрямних Actro забезпечує принцип призми. Стабільність системи дає змогу створювати різні конструкції шухляд – високі, широкі або з важким фасадом. Незалежно від конструкції шухляди, робота напрямних ідеальна і гарантує максимально комфортну експлуатацію протягом багатьох років. Механізм демпфування забезпечує плавне закриття шухляд із навантаженням до 80 кг.

Елегантний дизайн шухляд ArciTech непідвладний примхам моди. В основі асортименту – гармонійне поєднання кольорів і матеріалів, що дає змогу створювати безліч унікальних комбінацій. Такі компоненти системи допомагають запропонувати краще рішення кожному клієнту й тонко передати особливості того чи іншого тренда. Три варіанти висоти боковини – в таких кольорах: сріблястий, білий, антрацит, «шампань» і нержавіюча сталь, а 7 варіантів висоти задньої стінки дають змогу створювати бажану конструкцію шухляди. Деталі шухляди універсальні для будь-якої товщини корпусу шафи.

Шухляди ArciTech є у чотирьох колірних варіантах – сріблястому, білому, антрациту або з нержавіючої сталі. Всі модулі комбінуються і є взаємозамінними. Стандартна боковина має висоту 94 мм, є також боковина для шухляди під духову шафу.

ArciTech – це міцність і надійність. Якість з’єднання фасаду, боковин і задньої стінки дуже міцна. Підпружинні елементи забезпечують максимально надійне з’єднання, запобігаючи найменшим зазорам. З’єднувачі передніх панелей виготовлені з високоякісних матеріалів, завдяки чому з легкістю витримують важкі фасади. Здається, дизайнерам сподобалося кидати виклик наявним технологіям і вони придумали ширші й вищі шухляди із важчими та об’ємнішими передніми панелями. Саме напрямні Actro дали змогу втілити такі дизайнерські задуми. Їх принцип призми й синхронізований контроль роботи забезпечують оптимальний розподіл навантаження і максимальну горизонтальну стабільність широких висувних елементів. Елементи системи пристосовуються до заданого навантаження, гарантуючи мінімальне провисання. Завдяки наявності напрямних з навантажувальною здатністю 40, 60 і 80 кг Actro упорається з будь-яким поставленим завданням.

Функція Push to open Silent поєднує переваги надійного механізму відкривання Push to open і демпфера Silent System для плавного й комфортного закривання. Механізм не потребує додаткового простору. Завдяки цьому відстань, необхідна для активації відкривання, дуже мала, що дає змогу встановлювати мінімальний зазор між фасадом і корпусом.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь