Максимальна продуктивність навіть у тісному просторі

Акумуляторні пристрої, що мають потужність інструментів, які живляться від мережі, та із сімома змінними насадками і базами гідно оцінять професіонали.

Поєднання потужності й дизайну разом з універсальністю робить – багатофункціональний інструмент OMNI PRO.

«В AEG ми випускаємо професійні інструменти, які максимально спрощують роботу, – пояснює Кристоф фон Фопеліус, менеджер з продукції. – Інструмент OMNI PRO ідеальний для професіоналів, яким потрібна потужність мережного інструмента й широкі можливості для максимальної продуктивності навіть у найтіснішому просторі».

Інструменти мають сім насадок. Універсальна насадка оптимальна для фахівців з переустаткування, малярів, фрезерувальників і слюсарів. Інструмент можна використовувати для шліфування, скобління, різання деревини, металу та інших матеріалів. Він оснащений універсальним перехідником, сумісним з усіма багатофункціональними додатками.

Інструмент надзвичайно потужний завдяки крутному моменту 62 Н∙м та сумісності із живильними базами напругою 12 і 18 В, а також базою від мережі. Системою можна легко маневрувати, що дає змогу легко впоратися із найважчою роботою у тісному просторі.

Лобзикова насадка й шабельна пилка – це зручні доповнення для власників універсальної живильної бази AEG. Лобзик працює з частотою 2600 ходів/хв, таким чином забезпечуючи швидке й ефективне різання. У системі передбачений отвір для подавання повітря, що створює чудову видимість лінії різу й можливість ручного блокування. Пилка має довжину ходу 12,7 мм і сумісна з живильними базами напругою 12 і 18 В, а також базою від мережі. Крім того, вона оснащена безключовою системою фіксації полотна й редуктором з металевим корпусом.

Насадка «кутовий дриль-шуруповерт» оснащена прямокутною головкою для свердління й кріплення у найтісніших місцях. Двигун з регульованою швидкістю до 550 об./хв забезпечує крутний момент 12 Н·м, а патрон 3/8 дюйма з однією муфтою міцно утримує біти.

OMNI 12C має легкий і компактний корпус, пристосований для роботи в тісних місцях. Потужна база OMNI 18C працює довше, ніж інструмент 12 В, забезпечуючи при цьому всі переваги портативності акумуляторних інструментів.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь