Технологія майбутнього для опорядження поверхні

Високоглянцеве або суперматове, водо-, У/Ф стійке, стійке до стирань та механічних пошкоджень покриття поверхні забезпечується за максимум три основних операції: це власне HotCoating® поверхні основи гарячим поліуретановим клеєм-розплавом (серія Kleiberit 717), проміжне шліфування та нанесення спеціального захисного шару лаку (серія Kleiberit 659).

Компанія Klebchemie пропонує альтернативу лакуванню − запатентовану технологію Kleiberit HotCoating® для опорядження поверхонь деревини і деревинних матеріалів, паперу, корку, тощо. Причому Kleiberit HotCoating® підходить для опорядження як плитних, так і рулонних матеріалів.

Окрему і дуже важливу групу становлять продукти для покриття підлоги. Вони містять корунд і забезпечують стійкість до стирання поверхні класу вище AC5 згідно EN 13329, тобто для покриття підлоги комерційних приміщень.

Варто відмітити і інші важливі особливості технології Kleiberit HotCoating® – це товсте покриття (до 100г/м2) з 100% сухим залишком за один етап нанесення, відсутність розчинників, малі виробничі площі.

Технологія Kleiberit HotCoating® не лише проста у використанні, але й дає змогу забути про емісію формальдегіду та неорганічні сполуки.

Покриття для підлоги

Деформація підлоги при її використанні неминуча. Але технологія Kleiberit HotCoating® дає змогу подовжити життя підлогового покриття. Кількістю нанесення клас стирання може варіюватися до high-end. Поверхня, отримана за допомогою технології Kleiberit HotCoating®, має хорошу стійкість до ударів, вологостійка, прозора і блискуча. Матеріали для покриття характеризуються універсальною адгезією. При використанні Kleiberit HotCoating® не виникає білих мікророзломів, які руйнують покриття, а стійкість до ударів гарантує тривале його використання.

Поверхня меблів та дверей

Технологія Kleiberit HotCoating® дає змогу також меблевій промисловості та виробникам дверей отримувати високоякісну поверхню.

Компактна техніка вальцьового нанесення дає змогу обробляти поверхні на високій швидкості. Оскільки Kleiberit HotCoating® є системою із 100% вмістом сухого залишку, не містить води, ні розчинників, відтак проблем із набуханням деревних волокон, емісією неорганічних речовин та формальдегіду не виникає.

Хороші властивості поверхні Kleiberit HotCoating®, такі, як хороша ударостійкість та стійкість до стирання, доповнює приємний естетичний вигляд поверхні. Окрім того, поверхня, яку обробили за цією технологією, приємна на дотик. Тим самим не лише забезпечується максимальний захист поверхні натуральної деревини, але й підкреслюється її тепло й структура.

Цифровий друк для декоративних поверхонь

Нині сучасні недорогі меблі та підлогове покриття кашують декоративними паперовими плівками або на них напряму наносять друк. У той час як декори постійно удосконалюють, друк переживає завдяки подальшому розвитку техніки своєвідродження.

Перші тенденції використання цифрової техніки друку показують, що у майбутньому можна буде реалізувати індивідуальне і творче оформлення невеликих партій меблів.

Технологія Kleiberit HotCoating® передбачає різноманітні комбінаційні можливості техніки кашування і друку. Хороші властивості зчеплення Kleiberit PUR HC717 з деревними матеріалами, фарбами для друку і лаковими системами дають змогу використовувати його як захисне облицювання, а також як блокувальну основу для друку.

Kleiberit HotCoating® наносять гладким шаром за допомогою вальцьової техніки на деревні матеріали і замінює таким чином дороговартісне устаткування для нанесення грунтування, при чому у декілька шарів із відповідними зонами висушуванняі проміжного шліфування.

Технологія Kleiberit HotCoating

Переробка

Kleiberit PUR HC717 при кімнатній температурі знаходиться у твердому стані і перед нанесенням його роблять рідким в спеціальній установці для розплавлення клею. За технологією Kleiberit HotCoating® поліуретанове покриття наносять на поверхню матеріалу.

Завдяки хімічній реакції поліуретану досягається дуже висока твердість поверхні, яка стає дуже стійкою для подряпин, ударів та стирання. Поліуретановий матеріал дуже стійкий до УФ випромінювання та дії хімічних речовин.

Наступне нанесення покриття Topcoat, затвердіваюче під дією ультрафіолетових променів, дає змогу варіювати степінь блиску і відтінок кольору.

Можливість «вдруковування» завдяки каландру 3-х вимірних структур (наприклад, пор) дає багато простору для творчості.

Поширити статтю