Тонкі боковини, що збільшують простір

Серед виробників фурнітури точиться боротьба за розширення внутрішнього простору шухляд, адже напрямні і боковини займають чимало місця. Проблема у тому, що зробити це потрібно без погіршення функціональних властивостей системи та її якості.

Система шухляд AXIS належить до когорти тих, що змогли досягти певних успіхів у збільшенні внутрішнього простору шухляд. Розробники системи досягли цього, зменшивши товщину боковин і надавши їм лаконічності ліній. Не забули й про експлуатаційні характеристики – шухляди повного висування цієї системи спроможні витримати навантаження 40 кг. При цьому навіть за такого навантаження система амортизації забезпечує плавне та безшумне засування шухляди.

Наріжним каменем при розробці системи стала концепція простого й зручного встановлення – деталі з ДСП вирізають у розмір без фрезерування у дні шухляди. Це значно економить час на виготовлення і не потребує застосування обладнання для фрезерування.

Мінімальна довжина шухляд системи AXIS – 270 мм, максимальна – 550 мм.

Для кріплення фасаду до боковин передбачений спеціальний механізм, що дає змогу регулювати положення фасаду після встановлення вгору/вниз та вправо/вліво. Для цього достатньо лише повернути викруткою відповідний гвинт у боковині шухляди у потрібному напрямку.

Система висування розрахована на 60 тис. циклів відкривання/закривання, що відповідає орієнтовно 11–13 рокам активної експлуатації меблів.

Завдяки вишуканому дизайну шухляди системи AXIS можна використовувати не лише кухонних тумбах, а й у вишуканих шафах у вітальні, спальні або гардеробі.

Поширити статтю