В Японії побудували будиночок на дерев’яних ніжках

Японський архітектор Терунобу Фухіморі спільно з німецьким музеєм Insel Hombroich створили стильний чайний будиночок. Дерев’яна будівля облицьована обгорілою деревиною, а сама конструкція піднята на три метри над землею на необроблених стовбурах. Будинок має стильний інтер’єр.

Будиночок стоїть на шістьох кількаметрових стовбурах, повідомляє Dwell.

Фасад облицьований деревом чорного кольору через спеціальну технологію “уу сугі бан”. Вона передбачає обвуглення дерева, яке контактуватиме із зовнішнім світом. Це дозволяє дерев’яним спорудам довше існувати без ремонту.

Фухіморі, якому зараз 73 роки, відомий в Японії як культуролог та архітектурний історик. Але лише в 1991 році він нарешті здійснив свій дебют в архітектурі, який вже удостоївся похвали від архітектурної спільноти країни.

Будівля характеризується невеликими “крилами” зі східного та західного боку.

На відміну від почорнілого екстер’єру, інтер’єр обгорнутий дубовими панелями світлого кольору, який уникає килимів татамі, які притаманні традиційним чайним будиночкам Японії.

Навколо столу, що використовується для чайних церемоній, стоїть U-подібна дерев’яна лавка. Також всередині на стінах розмістили фото з найвідомішими чайними будиночками.

Поширити статтю