Вакуумне транспортування стало гнучкішим

Якщо ви досі думаєте, що вакуумні підіймальні пристрої можуть підіймати лише чітко визначені матеріали із гладкою поверхнею, то останнє покоління вакуумних затискачів із запатентованою системою вакуумного клапана може транспортувати навіть дуже структуровані перфоровані дерев’яні елементи без необхідності перепрограмувати підіймальне обладнання.

Одним із прикладів таких механізмів є вакуумний затискач VUSS від «AERO-LIFT Vakuumtechnik GmbH» – його вакуумні пластини мають унікальні клапани регулювання потоку, що відкриває багато можливостей для деревообробної промисловості. Вакуумний затискач VUSS надається для переміщення необроблених матеріалів, таких, як піддони або дошки, а також готових частин меблевих виробів як без упаковки, так і запакованих в ящики. Також для затискача не має значення, якщо кожен оброблений матеріал, який необхідно перемістити, різного розміру.

Запатентована технологія VUSS використовує клапани регулювання потоку для керування численними малими точками всмоктування, які, своєю чергою, генерують достатньо вакууму, щоб забезпечити надійне та цілковито автоматичне переміщення товарів до місця призначення. У результаті велику кількість заготовок різних форм і розмірів можна швидко транспортувати, не створюючи безладу. Це значно прискорює логістичні процеси та скорочує час, необхідний для завантаження машин та автоматичного розбирання плитних матеріалів.

Вакуумний затискач VUSS, за словами розробників, є надійним, гнучким і ефективним рішенням, незалежно від того, чи він встановлений в автоматичній версії за допомогою фланцевого кріплення на руці робота, чи керування ним здійснюється вручну завдяки трубному підіймальнику. Тим більше, що затискач розробили так, щоб він був повністю функціональним навіть у робочих середовищах, забруднених пилом або тирсою. Пристрій можна також використовувати на відкритому повітрі, оскільки він є стійким до УФ-випромінювання, вологи та температурних перепадів.

Затискач може мати понад 100 можливих варіантів (для переміщення різних матеріалів використовують дірки різного розміру), що забезпечує легку адаптацію до матеріалів і вимог конкретного підприємства. А якщо на підприємстві вже є роботизована система, то купувати її ще раз не потрібно – достатньо придбати вакуумний затискач і створити оптимальне загальне рішення для конкретної компанії.

Однією із переваг вакуумного затискача VUSS є запатентована система вакуумного попереджувального клапана, що містить велику кількість різних клапанів і знижує споживання енергії до 50%. Модульне налаштування дає змогу користуватися індивідуальними системами вакуумного затискача, які відповідають конкретним вимогам.

Також вакуумний затискач може працювати велику кількість циклів і забезпечує надійне і стабільне підіймання вантажів, не втрачаючи продуктивності через роботу у брудних умовах. Але найголовніше те, що першочергова увага при роботі вакуумного затискача VUSS приділяється переміщуваним об’єктам – безпечний транспортний процес не створює тиску на матеріал під час переміщення і, таким чином, запобігає пошкодженню поверхні.

Ще однією перевагою є гнучкість – система може підіймати різні об’єкти без необхідності перепрограмування або заміни інструменту. Наприклад, за потреби можна транспортувати не тільки заготовки, а й європіддони, папір як проміжний шар тощо. Низька загальна висота пристрою забезпечує ефективне використання навіть у вузьких просторах, він годиться для автоматизованих операцій з роботами та для ручного використання працівником. Сам вакуумний затискач – легкої конструкції, щоб зменшити витрати на придбання робота настільки, наскільки це можливо.

Завдяки інтелектуальним системним рішенням, інноваційним технологіям та оптимальній якості матеріалу вакуумного затискача VUSS, за словами виробника, можна ефективніше створювати додану вартість, економити кошти та скорочувати тривалість переналаштування.

Поширити статтю