Вертикальний розкрій плит зі швейцарською точністю

85 Views
Фото: Striebig

Незабаром відбудеться одна із ключових подій для деревообробної галузі – виставка LIGNA 2023, під час якої виробники деревообробного обладнання покажуть все найкраще, що в них є. Великі сподівання на виставку покладає і швейцарська компанія Striebig, відома своїми вертикальними форматно-розкрійними верстатами.

На  LIGNA 2023 Striebig представить широкий асортимент свого обладнання, а також цілий спектр додатків для цифрових рішень компанії. Так, до уваги відвідувачів будуть висококласні вертикальні форматно-розкрійні верстати STRIEBIG 4D та CONTROL, модель початкового рівня COMPACT та універсальний  вертикальний форматно-розкрійний верстат EDITION 60.

На останньому зупинемося детальніше. Як уже зрозуміло із назви, розробка STRIEBIG EDITION 60 була приурочена до  60-річного ювілею компанії Striebig, який вона відсвяткувала у 2021 році.

Як зазначає виробник, STRIEBIG EDITION 60 вирізняється оптимальним поєднанням  функцій та технологій. Завдяки інтегрованому пристрою для переміщення плит обладнання дає змогу ергономічно та плавно здійснювати розкрій плит лише одній людині. Немає необхідності повертати плиту, а нарізані смуги можна зразу розділити по вертикалі.

Інтегрований пристрій для переміщення плит у верстаті STRIEBIG EDITION 60 складається з двох блоків. Його можна використовувати для плитних матеріалів розміром до 3000 x 2150 мм і вагою до 160 кг. З додатковим блоком для переміщення плит, який можна поставити опційно, верстат зможе обробляти плити розміром до 5000 x 2150 мм і вагою до 240 кг.

Комплексне стандартне обладнання та точність верстата гарантують короткий час обробки та безпечний робочий процес із ручним керуванням.

Керування STRIEBIG EDITION 60 здійснюється за допомогою зрозумілого кнопкового керування. Пристрій для переміщення плити можна швидко і точно переміщати за допомогою керування двома руками.

Світлодіодні індикатори на блоках переміщення плити безпечно направляють оператора під час процесу розкрою.

Керувати верстатом легко і зручно навіть тому, хто тільки починає працювати на ньому, оскільки пиляльний агрегат та пиляльна балка повністю  збалансовані.

До базової комплектації верстата входять: дерев’яна рама TRK1, пристрій для  переміщення деталей, пневматичне блокування каретки, пневматичне блокування роликів, лазерна система – помічник горизонтальних різів, система електронної індикації розмірів DMS X та Y.

Але залежно від умов та потреб виробництва на STRIEBIG EDITION 60 можна встановити досить широкий спектр опційного обладнання – вже згаданий додатковий блок у пристрій переміщення плит, що дає змогу здійснювати розкрій плит більшого розміру і ваги, підрізний агрегат VSA для роботи з ламінованим панелями, пристрій WSG для різу під кутом 0-45°, середню опору для роботи з деталями невеликих форматів, пристрій для фрезерування пазів у композитних матеріалах тощо.

Також для кращого забезпечення автоматизації розкрою плит на верстат можна встановити систему OptiDivide, яка працює незалежно від керування машиною. Це особливо актуально зараз, коли деревообробка стає все більш автоматизованою та роботизованою, адже неперервний потік даних в процесі виробництва із прямим каналом передачі даних на вертикальний форматно-розкрійний верстат є необхідністю для багатьох користувачів у сьогоднішніх реаліях.

Поширити статтю