Від вихлопних систем – до багатопилу

Tags: 168 Views

Компанія Rud Exhaust system відома автогонщикам України завдяки виробництву вихлопних систем класу Hi-End. Вони настільки унікальні, що за їх звуком можна відрізнити один автомобіль від іншого. Проте виробнича сфера компанії цим не обмежується. Про її обладнання для деревообробки нам розповів представник компанії Олександр Орєшкін.

«Виготовляємо два види верстатів. – пояснює він – Верстат-багатопил Rud MB-30/37 має дві модифікації – 30 і 37 кВт. Він призначений для переробки двокантного бруса на обрізну дошку. На верстат можна встановити мінімум 2, а максимум ‒ 10 пилок. Верстат особливий тим, що 4 вали обертаються одночасно і плавно подають заготовку під пилки. Таким чином, уникаємо запилів на готовій продукції. Зазвичай максимальна висота пропилу 120–148 мм. У нас – 160 мм».

Багатопил можна використовувати у столярному виробництві, а також встановити в технологічну лінію з виробництва піддонів, дверних і віконних рам. Верстат має потужний привід, що забезпечує надійну та безвідмовну роботу.

«Ми до мінімуму зменшили вібрацію, яка завжди є на такого типу верстатах, за допомогою покращених італійських шківів, які самоцентруються і зменшують рівень вібрації, – продовжує Олександр Геннадійович. – Також щоб покращити його роботу і термін експлуатації, окремо винесли пульт керування на спеціальних броньованих шлангах, щоб уникнути підгоряння контактів, оскільки вібрація все одно є. Раніше завжди розхитувалися електричні частини і їх необхідно було регулярно протягати. Інколи доходило до абсурду – доводилося один раз на зміну протягати всі контакти. Ото, щоб цього уникнути, ми винесли пульт керування окремо. І це навіть покращило інші показники, зокрема мобільність. Його можна посунути, поставити з іншого боку або спереду. Верстат – цілком наша розробка, оскільки компанія налагодила замкнутий цикл виробництва».

Запитую співрозмовника, яку ще продукцію виготовляє Rud Exhaust system.

«Маємо різноманітні верстати із ЧПК: фрезерувальні, токарні тощо, – розповідає пан Олександр. – Також виробляємо товари народного споживання – садові гойдалки та меблі, різноманітні мангали, дров’яні печі різноманітного призначення – як просто булер’яни, так і булер’яни із варильною поверхнею і духовкою. ККД наших булер’янів ‒ мінімум 75%, що підтверджено словацьким та ізраїльським сертифікатами. 75% – це багато для дров’яної печі, тому що там використано оригінальну запатентовану систему допалювання піролізних газів. Тобто ми можемо розпалити цю піч, коли всі дрова загоряться, закриваємо всі заслінки, дрова перестають горіти і починають тліти, виробляючи при цьому піролізний газ, який запалюється під верхньою камерою. Печі невеликі, на коліщатках. На них великий попит у Німеччині. Особливим шиком вважається запросити друзів і власноруч у саду приготувати для них вечерю або хліб. Зараз працюємо над піччю, яка матиме газовий балон і газовий пальник.

Торгуємо дров’яними печами із Німеччиною, з Прибалтійськими країнами, постачаємо їх у Південну Корею, Йорданію, Польщу та Ізраїль. І, звичайно, продаємо їх та інші товари на українському ринку. Оскільки наше підприємство ‒ закритого циклу, то ми можемо в принципі виробляти що завгодно. Маємо власне конструкторське бюро, великий цех із верстатами з ЧПК. Тож готові взятися за виготовлення будь-якої продукції, якої потребуватиме наш замовник».

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь