Відбувся круглий стіл «Бізнес про півроку роботи ДП «Ліси України»

187 Views
Фото: всеукраїнська ініціатива «ЗА ринок деревини» у Facebook

У рамках круглого столу в онлайн-форматі представники бізнесу та влади обговорили роботу деревообробної та меблевої індустрії під час війни, здобутки та виклики перших півроку діяльності ДП «Ліси України», а також податкові та митні питання .

Про це повідомляє всеукраїнська ініціатива «ЗА ринок деревини» у Facebook.

Загалом до заходу долучилися понад 30 учасників, серед яких очільники найбільших профільних асоціацій: меблевий і деревообробний комітет European Business Association, Асоціація Меблідеревпром, Українська Асоціація Меблевиків, FSC Ukraine , всеукраїнська ініціатива «ЗА ринок деревини».

Ініціаторами зустрічі від Верховної Ради України були народні депутати Олександр Ковальчук та Данило Гетманцев. ДП «Ліси України» представив виконавчий директор підприємства Ігор Лицур.

Були і представники провідних деревообробних і меблевих компаній: Kronospan Ukraine, «Морган Феніче», «Свиспан Лімітед», Swiss Krono, ОДЕК Україна, «Українські Лісопильні», «Цунамі», «Фішер Мукачево», «Українська деревообробна компанія», «Верба ВВ» та інші.

Під час круглого столу обговорили, зокрема, збільшення обсягів заготівлі деревини з коригування ціни на неї, оптимізацію проведення торгів деревиною, збільшення обсягів FSC – сертифікованих лісів.

Окрім оцінки бізнесом перших 6 місяців роботи ДП «Ліси України», мова йшла і про роботу фіскальних органів – ДПС та ДМС під час війни.

Переглянути відео круглого столу можна за посиланням.

Поширити статтю