Під таким лозунгом працює українська компанія ITA TOOLS, яка цьогоріч приймала участь у виставці «Деревообробка» та організувала розіграш інструменту. Варто було бачити обличчя щасливих власників щойно виграних призів!
Розіграш проводив сам директор компанії Максим Басун, отож ми вирішили поцікавитися в нього, чи будуть у компанії і надалі організовувати подібні заходи, як почувається компанія ITA TOOLS на українському ринку та які у неї плани на майбутнє.
– Пане Максим, вітаємо із вдало проведеним розіграшем. Чи плануєте ще подібні заходи?
– Ви знаєте, я був у дуже піднесеному настрої, коли бачив радісні обличчя відвідувачів, які отримували інструмент. Та й сам отримав задоволення. Перед розіграшем розмовляв з одним відвідувачем, який оглядав наші струбцини системи Quick іспанського виробника Piher і хотів, напевно, їх купити, але не мав можливості. І от за 15 хвилин він виграв цю струбцину. Ви уявляєте, який він був задоволений! Ця акція була в нас першою, але, думаю, не останньою, тому що згуртувати клієнтів можна тільки на таких заходах, як виставка. На ній можна показати всі новинки європейських чи світових марок, порівняти з іншим інструментом, а найголовніше, дати можливість на ньому попрацювати, щоб люди бачили інструмент і уявляли роботу з ним.
Вручення призів від компанії ITA TOOLS
– А загалом як справи у компанії ITA TOOLS, які завдання ставите перед собою?
– Компанія ITA TOOLS на українському ринку вже майже 9 років ‒ ми пропонуємо інструмент для деревообробки, обробки пластику, штучного каменю. На сьогодні представляємо декілька марок в ексклюзивному варіанті: Schmalz, Atemag, Flai, CMT, Piher і наш новий напрям електроінструменту Virutex.
Зараз нашим завданням є поділити нашу продукцію на дві головні категорії – це продаж інструменту безпосередньо кінцевим споживачам, а другий напрям – продаж інструменту через дилерські мережі, в яких ми дуже зацікавлені. Відповідно, й асортимент наш поділяється на інструмент, який безпосередньо використовують на меблевих фабриках – від фрез для обробітку деревини, зокрема алмазних насадних і пальчикових, свердел до агрегатів Atemag, та на інструмент, який продається оптовим відділом у магазинах та різних оптових мережах наших клієнтів. Напрям дуже цікавий, тому що Україна, на мій погляд, все-таки крокує вперед у розвитку. Все більше клієнтів починаються відмовлятися від інструменту китайського виробника і надає перевагу європейському якісному інструменту. Це ‒ найголовніша тенденція, що стимулює нас до розвитку оптових мереж.
Основним нашим партнером є фірма CMT, інструмент якої починається від свердел і закінчується електроінструментом чи різними аксесуарами, аналогів марки СМТ не має серед продукції інших виробників. Завдяки їхній заповзятості і креативності асортимент інструменту збільшується щороку і на сьогоднішній день ми можемо обслуговувати і задовольняти потреби дуже великої кількості клієнтів в Україні.
– Пане Максиме, можливо, можете виокремити, який інструмент із всього різноманіття ITA TOOLS має найбільший попит?
– Я не можу відокремити якийсь основний інструмент, оскільки всіх клієнтів поділяю на дві категорії. Клієнти, які обробляють ДСП, і ті, які обробляють деревину. І ті, й інші використовують різний інструмент. І якщо розбирати технологічну лінію їхнього виробництва, то на кожному етапі їм необхідний різний інструмент. Меблевій фабриці, яка працює з ДСП, потрібно порізати плиту, щоб зробити з неї меблі, просвердлити і скласти – і це один спектр інструментів. Якщо меблі із масиву деревини, то потрібно набагато більше етапів для її виготовлення, а отже, і значно більше інструментів. Проте напевно на будь-якому виробництві, чи це невеличка столярна майстерня, чи велика потужна меблева фабрика, використовують електроінструмент, торцювальні пили, дискові пили для розпилювання плити чи деревини. Також будь-яке виробництво виконує операції свердління чи якогось іншого з’єднання елементів, тобто потрібним є набір інструментів, без яких неможливо скласти меблі.
– Яке ваше бачення ринку інструментів для деревообробки в Україні загалом?
– На Українському ринку важко і, водночас, цікаво працювати. Події, які відбуваються у нашій державі не дуже добре впливають на наш ринок, але всі клієнти хочуть працювати і розвиватися, тому набираються сил і шукають можливостей, щоб працювати далі. Дуже багато клієнтів за останні декілька років зуміли вийти на європейські ринки ‒ це дало їм поштовх до швидкого розвитку. Мобілізація, вміння зібрати сили і постійний пошук – важка робота, але саме це дає їм змогу мати більше, ніж раніше.
З іншого боку, часто маємо клієнтів, які використовують інструмент одноразово, – я маю на увазі маленькі фірми, які використовують дешевший інструмент, але як я вже говорив раніше, багато професійних навіть поодиноких столярів шукають якісний інструмент, який буде працювати їм довго і якісно.
– Яким Ви бачите подальший розвиток компанії ITA TOOLS?
– Плани в нас дуже амбітні. Плануємо подальший розвиток через збільшення і розширення бази клієнтів, поліпшення дружніх відносин із нашими клієнтами, тому що всі клієнти – це наші друзі, і, звичайно ж, збільшення асортименту інструменту. У 2016 році до нашого асортименту добавилося 4 потужних продукти. У 2017 р. вже маємо два нові продукти і сподіваємося, що до кінця року ще поповнимо перелік. Вперед, вперед і тільки вперед – такий наш лозунг. Змінювати Україну на краще в деревообробній промисловості, міняти загалом концепцію підходу до деревообробного обладнання, інструменту і до самого обробітку деревини!