Виконавчий директор “Вуд Інтернаціонал”: “Влітку очікуємо ще складнішої ситуації”

47 Views
Фото ілюстративне. Джерело: Facebook-сторінка "Вуд Інтернаціонал"

Українські бізнеси знаходять способи не лише продовжувати працювати,  а ще й розвиватися та досягати успіху навіть в найскладніші часи.

Про роботу під час військового стану,  як на функціонування впливають перекриті поляками кордони та про перспективи розвитку Асоціація деревообробних підприємств України поговорила із Максимом, виконавчим директором компанії  “Вуд Інтернаціонал”. 

Як розповідають в ГС “АДПУ”, ТОВ “Вуд Інтернаціонал” створене у 2014 році за зразком кращих французьких деревообробних підприємств. Компанія переробляє кругляк дуба, з якого виготовляє заготовки для виготовлення бочок – клепку, яку експортує і продає виробникам бочок для вина, коньяку, віскі та бренді, а також екологічні вироби для дозрівання вина, які здобули визнання  в багатьох  країнах світу. Цех виробництва технічно обладнаний і постійно модернізується, щоб максимально полегшити роботу працівникам. Кожен етап виробництва супроводжується чітким слідуванням стандартів та контролем якості.

Виконавчий директор “ВУД Інтернаціонал” розповів у інтерв’ю ГС “АДПУ”, що в перші 3 тижні від початку повномасштабного вторгнення підприємство практично зупинилось. Трішки пізніше вдалося відновити закупку деревини у тих регіонах, де було відносно безпечно це робити. За словами пана Максима, частину співробітників “Вуд Інтернаціонал” мобілізували, тож одним із найскладніших викликів для підприємства став пошук нового персоналу.

“Відновлювали свою роботу ми орієнтовно до вересня 2022 року. Налагоджували всі процеси, розвивались, підлаштовувались до нових реалій. Зараз підприємство на стадії стабільного розвитку”, – розповів виконавчий директор “Вуд Інтернаціонал”.

На запитання асоціації, чи впливає на роботу підприємства перекриття кордонів польськими мітингувальниками, пан Максим відповів: “Звичайно, впливає. В першу чергу, це підірвало довіру партнерів до нас як до надійного постачальника, бо суттєво збільшились терміни доставки продукції. А влітку очікуємо ще складнішої ситуації, адже синоптики попереджають про спекотне літо, а водіям потрібно стояти в чергах на перетин кордону  по 2-3 тижні”. 

Щодо удосконалення роботи учасників ринку деревини, то, на думку виконавчого директора “Вуд Інтернаціонал”, оскільки галузь є експортоорієнтованою, потрібно зробити прозорі, прості, а головне, легкі умови оформлення вантажу та проходження його через митний контроль. Це б набагато пришвидшило роботу підприємств і, можливо, сприяло б підвищенню рівня довіри іноземних партнерів.

Поширити статтю