Відбудеться вебінар щодо Регламенту EUDR

51 Views
Фото: УАМ

30 квітня об 11 год. відбудеться вебінар на тему “Що таке регламент EUDR? Та що очікує експортерів деревини наприкінці 2024 року?”

Організатори заходу – Асоціація деревообробних підприємств України (ГС “АДПУ”) та Українська Асоціація Меблевиків (УАМ).

Метою вебінару є ознайомити учасників з Регламентом ЄС щодо боротьби зі знелісненням (EUDR), його вимогами та впливом на здійснення експорту товарів з деревини, або тих,  що мають в складі деревину.

До участі запрошуються підприємства деревообробної та меблевої галузі. Повідомляється, що участь у заході також візьмуть представники Держлісагентства, Forest Stewardship Council (FSC), експерти із стандартизації та іноземні колеги.

Під час заходу будуть розглядатися сам Регламент EUDR і його цілі, вимоги до компаній щодо розміщення та експорту продукції на ринок ЄС, перевірка законності та сталого розвитку продукції відповідно до вимог EUDR, дата початку застосування вимог EUDR, актульний стан впровадження EUDR в EC, та роль FSC щодо сприяння впровадженню EUDR та координації дій зацікавлених сторін.

Ознайомитися детальніше з програмою вебінару та зареєєструватися на захід можна за посиланням.

Нагадуємо, що у березні відбувся форум «Вплив Регламенту Європейського Союзу щодо знеліснення та деградації лісів (EUDR) на Україну: перспективи та ризики», на якому представник Єврокомісії детально розповів про цей Регламент, чому його було прийнято та що вимагається від підприємств, щоб відповідати його вимогам. Почитати більше про це можна тут.

Поширити статтю