Виставки відновлюються: Xylexpo 2022 пройшла краще, ніж очікували

226 Views
Фото: Facebook Xylexpo

Нещодавно після чотирьохрічної перерви відбулася 27-ма міжнародна виставка технологій для деревообробної та меблевої промисловості Xylexpo, яку зазвичай проводять раз на два роки, проте пандемія  COVID-19 внесла свої корективи.

Одночасно із Xylexpo 2022 відбувалися виставки 33.BI-MU та Viscom Italia. Чому це було важливо, розповімо трохи пізніше.

Отож, чотири напружені дні Xylexpo вилилися у позитивні підсумкові показники.

Як зазначають організатори виставки, Xylexpo 2022 охопила понад 36 тис. м2, участь у ній взяли 280 експонентів, третина яких була з-за кордону.

Також Xylexpo 2022 відвідали понад 16 тис. унікальних відвідувачів. Ця цифра сягає понад 22 тис. відвідувань, якщо враховувати, що один відвідувач повертався на виставку кілька разів протягом чотирьох днів. З 16 тис. унікальних відвідувачів 12 356 зафіксували на вхідних турнікетах, а щонайменше 4 тис. – за ранніми, але точними оцінками – прийшли з Viscom Italia і найбільше з 33.BI-MU.

В цьому і був хитрий задум організаторів: вперше цього року одночасно провести виставку технологій для обробки деревини та виготовлення меблів з виставкою цифрових комунікацій та, використовуючи набагато ефективнішу синергію, з виставкою верстатного обладнання. Ці дві події, присвячені виробничим технологіям, справді утворили своєрідне коло, викликавши відчутний позитивний ефект, який одразу став очевидним організаторам протягом виставкових днів. Щоправда, це не стало несподіванкою: цього очікували ще відколи відбувалася попередня реєстрація на Xylexpo 2022, коли більшість відвідувачів заявили про свій намір відвідати паралельну виставку.

За словами організаторів, Xylexpo 2022, мабуть, єдина виставка після пандемії, яка змогла досягти майже такої ж кількості унікальних відвідувачів, як і під час останнього заходу, який відбувався ще до пандемії COVID-19 у 2018 році. Частка закордонних відвідувачів зменшилася на кілька відсотків (від 28% у 2018 році до 25% у 2022 році), але організатори очікували на це у зв’язку із закриттям таких ринків, як Китай, росія та Україна, які традиційно цікавляться італійськими технологіями.

У підсумку Xylexpo 2022 змогла представити комплексний огляд найпередовіших технологій у царині деревообробки та меблевого виробництва, починаючи від первинної обробки деревини та закінчуючи опорядженням, а всі групи зацікавлених сторін, і експоненти, і відвідувачі, отримали задоволення від виставки, підкріплене бажанням відновити особисті зустрічі та контакти, що зрештою вилилось у позитивні цифри для виставки.

«Ці цифри підтвердили не лише роль Xylexpo, – сказав Луїджі Де Віто, президент виставки та Acimall, – але й рішення, які ми прийняли для цього заходу, спрямовані на переробку планування та зосередження уваги на елементах, які стануть опорою майбутніх виставок: інша стратегія презентації продукту та сильний акцент на нових цифрових послугах, які можуть лише розширити масштаби та функції виставки».

Поширити статтю