WAGNER презентував новий акумуляторний пістолет для розпилювання фарби FinishControl 4000 18V

43 Views
Фото: WAGNER

Компанія WAGNER представила інноваційне рішення для фарбування, ремонтних та відновлювальних робіт в рамках мультибрендової акумуляторної системи AMPShare від BOSCH. Акумуляторний пістолет для розпилювання фарби FinishControl 4000 18V вирізняється продуктивністю, оптимізованим часом роботи та універсальністю застосування.

Серцем FinishControl 4000 18V є  ефективний безщітковий турбінний двигун. Ця потужна, невибаглива в обслуговуванні та компактна технологія забезпечує необмежену мобільність під час нанесення покриття на об’єкти малого та середнього розміру.

Інтуїтивно зрозуміле управління пістолетом відбувається завдяки лаконічному та зрозумілому дизайну інтерфейсу користувача, яким легко користуватися під час роботи, а його положення захищає інтерфейс від забруднення.

Фото: WAGNER

Компактна та легка конструкція FinishControl 4000 18V з ергономічно збалансованим розподілом ваги дає змогу користувачу працювати, не втомлюючись. Вибір між розпилювальними насадками StandardSpray або FineSpray пропонує ідеальне рішення для нанесення фарб з низькою в’язкістю на деревину та метал, а також на стіни. Обидві насадки підходять для фарб на водній основі та на основі розчинників. З додатковою насадкою-розпилювачем WallSpray пістолет FinishControl 4000 18V також можна використовувати для нанесення емульсійних фарб на окремі декоративні поверхні або для підфарбовування. Система мінімізовує кількість туману, що утворюється при розпиленні, та вирізняється компактною дуже легкою конструкцією.

Система Click & Paint дає змогу замінити насадку для розпилення та відповідний матеріал за лічені секунди без додаткового прибирання на будівельному майданчику. Відокремлення розпилювальної головки від основного блоку також спрощує очищення після завершення роботи. Вібраційне попередження на ручці заздалегідь інформує користувача про критичний рівень заряду акумулятора, щоб забезпечити безперебійну роботу. Ця додаткова перевага дає змогу користувачеві залишатися зосередженим на процесі нанесення покриття, не відволікаючись від об’єкта нанесення завдяки своєчасним попередженням.

Як вже говорилося вище, FinishControl 4000 18V є частиною акумуляторної системи Bosch Professional 18V AMPShare, що дає змогу використовувати акумулятори Bosch Professional 18V для різних пристроїв із лінійки та інструментів від партнерських брендів-учасників.

WAGNER підкреслює експлуатаційну готовність і мобільність акумуляторного пристрою, що робить його хорошим рішенням для професійних користувачів, які цінують якість і гнучкість. Цей акумуляторний пістолет забезпечує швидке, ефективне та точне фарбування в приміщенні і на вулиці незалежно від джерела живлення.

За матеріалами WAGNER

Поширити статтю