Австрійські канатні системи – для української лісозаготівлі

Tags: 358 Views

Компанію «Maxwald» заснували у далекому 1771 році, але вже з 1976 року вона почала спеціалізуватися винятково на виробництві лебідок і лісозаготівельного обладнання. Відтоді понад 50 тис. клієнтів пишаються тим, що є власниками обладнання «Maxwald», а виготовлена в австрійському Ольсдорфі техніка працює по всьому світу!

Компанія пропонує:

  • канатні системи «Maxwald» для транспортування деревини вгору та вниз по схилу;
  • трелювальні, рятувальні лебідки «Maxwald»;
  • трелювальні захоплювачі «Maxwald», а також комбіновану лебідку разом із захоплювачем;
  • пристрій для намотування «Maxwald».

Канатна система «Maxwald» для трелювання деревини

На гірських схилах та на важкопрохідній рівнинній місцевості, болотистих ділянках, де неможливо здійснювати трелювання деревини, використовуючи лише трактори з лебідками та не пошкоджуючи при цьому ґрунт чи ліс, застосовують трелювальну систему, яку розробила компанія «Maxwald» разом з лісовим тренувальним центром в Гмунден-Орті (Верхня Австрія). За допомогою цієї канатної системи трелювання деревини здійснюється як вгору по схилу, так і вниз або горизонтально. Площа трелювання знизу вгору становить до 400м, з бічним підтягуванням вліво/вправо від осі несучого канату – до 30м, при трелюванні зверху вниз або горизонтально – до 200 м, з бічним підтягуванням вліво/вправо від осі несучого канату – до 30 м.cache_48930759 max kanat.jpg

Щоб уможливити таке трелювання, у складі канатної системи «Maxwald» є силова станція – лебідка. Загалом будь-який тип лебідок (з гальмом, відкритий під контролем) можна використати як силову станцію. На думку компанії «Maxwald», оптимальною для цієї справи є лебідка А526S з тягловим зусиллям до 6,5 т. та з канатом 400м/6,5 мм, яку спеціально розробили як силову станцію для канатної системи. Проте якщо клієнта це не буде влаштовувати, компанія «ЛІСОВА ТЕХНІКА» без зусиль підшукає інші варіанти відповідно до потреб споживача. Все для вашої зручності та кращої лісозаготівлі!

Повернімося знову до складових частин канатної системи «Maxwald». Ще одна вагома деталь – каретка. Її виготовляють зі спеціальної сталі і вона водночас є простою, але ефективною і довговічною за умови регулярного технічного обслуговування.

Кожну каретку можна адаптувати для операцій «вниз по схилу або горизонтально», що робить цю систему унікальною. Вертлюг запобігає скручуванню тяглового каната на шківі. Окрім того, каретку обладнали запобіжником несучого канату, а невелика вага пристрою, яку можна трохи збільшити для роботи на рівнинній місцевості, дає змогу легко і швидко налаштовувати систему.

Тепер перейдемо до канатів. Несучий канат натягують за допомогою пристрою для натягування каната та інших затискних пристроїв внизу або вгорі на якір (дерево або щогли). Гідравлічний барабан для каната – зручний для транспортування і для швидкої й практичної обробки каната. Ремінний привід забезпечує безперервний контроль швидкості.

Пакет аксесуарів

Компанія «Maxwald», дбаючи про своїх клієнтів, пропонує весь пакет попередньо сконфігурованих аксесуарів для всіх варіантів трелювальних систем. Тим більше, що їх можна налаштувати на бажання відповідно до потреб кінцевого користувача. Ці аксесуари містять такі елементи, як якірні затискачі канатів, натяжні пристрої канатів, шківи, кайдани, обладнання для лазіння по деревах, комплект радіостанцій для операторів тощо. Комплектація пакета аксесуарів – результат практичної роботи компанії «Maxwald» разом із лісопромисловими підприємствами і клієнтами з усього світу, тому ви можете бути впевненими, що тут є все необхідне і нічого зайвого.

А в Україні на консультуванні та підбиранні обладнання «Maxwald» згідно з виробничими потребами клієнта спеціалізується компанія «ЛІСОВА ТЕХНІКА». Вона також забезпечує навчання, доставку та монтаж обладнання з подальшим технічним гарантійним та післягарантійним обслуговуванням, тож ви можете бути впевненими, що австрійська якість лісозаготівлі в українських реаліях можлива. Відчуйте її переваги, придбавши техніку «Maxwald»!

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь