Потрібна тріска? Допоможуть подрібнювачі «Pezzolato»

Tags: 243 Views

Плануєте почати працювати в лісопереробній галузі чи модернізувати виробництво, надавати послуги мобільною технікою? Маєте багато відходів і не знаєте, що з ними робити? Потрібна продуктивність переробки деревини на тріску 350 м3/год? Усі ці питання допоможе вирішити техніка «Pezzolato».

Бум на альтернативні види палива триває. Нині одним із найпоширеніших його видів є тріска. Проте для переробки деревини на тріску у великих обсягах потрібна надійна техніка з високою продуктивністю.

Окрім того, на територіях різних господарств і організацій, а також у місцях виробництва пиломатеріалів накопичується значна кількість відходів, що утворюються внаслідок господарської діяльності: лом піддонів, рейки, обапіл, обрізки пиломатеріалів і заготовок, а також стовбури малоцінної деревини. Ці відходи займають значні площі підприємств і господарств. Виникає потреба швидко і максимально ефективно їх переробити, отож, потрібні потужні продуктивні машини. Компанія «Pezzolato SpA» надає своїм клієнтам як стандартні продукти, так і рішення, розроблені спеціально для конкретних завдань, вона дуже гнучка, а два заводи площею 70 тис. м2 (з яких 30 тис. м2 – цехи під накриттям) і 120 працівників втілять у життя будь-яке виробниче рішення.

Для прикладу, нещодавно в компанії, яка продає деревину, встановили систему під ключ «Pezzolato PG 200». Технічні рішення, вивчені та реалізовані «Pezzolato» у тісній співпраці з технічними працівниками замовника, дали змогу заводу доповнити основну діяльність компанії, тобто теплову енергію, вироблену когенераційною установкою, тепер використовують для сушіння комерційної деревини. Ця установка здатна виробляти з деревної біомаси 196 кВт·год електричної енергії та складається з:

– накопичувальної площі та підземного залізобетонного резервуару, всередині якого вантажівки можуть безпосередньо скидати вологу деревну тріску;

– системи сушіння та сортування деревної тріски «Pezzolato EPG200», яка готує тріску, забезпечуючи потрібний ступінь її вологості та розмір, що є необхідним для безперервної та надійної роботи когенераційної установки;

– 4 газогенераторів та 4 одноблокових теплоенергоцетралей «Spanner Re2», обладнаних новим 8-літровим двигуном з наддувом.

На користь компанії «Pezzolato» свідчить також і те, що укомплектований склад запчастин, комп’ютеризоване керування замовленнями, велика мережа обслуговування і гнучкість в керуванні ресурсами дає змогу максимально забезпечити якісне післяпродажне обслуговування і надійність. Впровадження у 2002 році компанією «Pezzolato» системи ISO 9001: 2008 тільки підтверджує якість її виробничих процесів та обладнання.

Що ж пропонує українським споживачам «Pezzolato»?

Насамперед це − дискові подрібнювачі «Pezzolato» серії PZ та H, які використовують для подрібнення зеленого або сухого матеріалу, гілок, колод малого діаметра від 100 до 300 мм. Продуктивність цього обладнання становить від 3 до 30 м³.

Барабанні подрібнювачі «Pezzolato» серії PTH – це ідеальні машини для подрібнення деревини різних форм і розмірів (колоди, відходи лісопиляльного заводу діаметром від 300 до 800мм) на великі обсяги високоякісної  тріски: для спалювання біомаси в установках з виробництва електричної та теплової енергії, переробки на пресовану плиту. Продуктивність цього типу обладнання становить від 25 до 350 м³ /год.

Подрібнювачі серії PTH можуть працювати:

  • через вал відбору потужності тракторів від 70 до 500 к. с.;
  • за допомогою автономного двигуна від 130 до 1200 к. с.;
  • з під’єднанням до двигуна вантажних автомобілів від 480 до 650 к. с.;
  • від електричного двигуна з потужністю від 55 до 250 кВт.

Окрім того, будь-яку машину з модельного ряду можна адаптувати до встановлення на платформу автомобільного шасі або на причіп.

Промислове подрібнювальне обладнання та лінії «Pezzolato» забезпечують переробку широкого асортименту деревних матеріалів, у тому числі колод великого діаметра.

Одна з таких машин, а саме барабанний подрібнювач PTH 500 E, вже  працює в Україні. Ця модель з електричним двигуном, особливо міцною конструкцією, вирізняється шириною вхідного отвору, що дає змогу пропускати матеріал до 500×400 мм. Подавати матеріал можна вручну або за допомогою механічного навантажувача. Продуктивність машини – до 30 м3/год.Підбір, продаж, доставку та монтаж обладнання «Pezzolato» на території клієнта в Україні забезпечує ТОВ «ЛІСОВА ТЕХНІКА», яке також забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування устаткування, здійснює продаж та заміну запчастин. Окрім того, фінансовий партнер компанії «ULF Finance» надає змогу придбати техніку в лізинг від 0% річних. Умови лізингу поширюються як на нову, так і на вживану техніку.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь