Фреза для нарізання міні-шипа LEUCO HS SOLID 34

174 Views

Розроблена LEUCO нова високопродуктивна швидкорізальна сталь HS Solid 34 стала основою нового покоління фрез для нарізання міні-шипа, поєднавши дві важливі характеристики: високу стійкість до зношування і міцність при ударних навантаженнях.

HS Solid 34 зарекомендував себе як найміцніший і найнадійніший різальний матеріал для обробки деревини низької якості з підвищеним ризиком поломки зубів. Тим більше, що фрези, обладнані цією швидкорізальною сталлю, вирізняються економічністю, оскільки можна використати всю зону загострення.

HS Solid 34 також довела свою перевагу над різцями зі швидкорізальної сталі зі спеціальним покриттям. Хоча покриття дає надтверду поверхню, в процесі його нанесення несучий різальний матеріал піддають термічній обробці з ефектом гартування, що знижує його міцність і стійкість до ударних навантажень.

Високопродуктивна фреза для зрощування на міні-шип із короткими шипами завдовжки від 6/7 мм

Максимальний вихід матеріалу – це наріжний камінь ефективності деревообробки. Саме у виробництві меблевих і віконних заготовок оптимізація і економія при розкроюванні, зрощуванні і згуртовуванні ламелей є головним чинником підвищення прибутку. Наступним пунктом є продуктивність застосовуваного обладнання. Досягають її, збільшуючи кількість тактів, подавання і обертів.

Нова фреза для зрощування на міні-шип довжиною 6/7 мм з підвищеною кількістю різців задовольняє обидві ці вимоги: коротші шипи добре себе проявляють на широких з’єднаннях коротких заготовок із швидкістю подавання до 52 м/хв. При цьому кількість обертів і якість шипів відповідає обробці фрезами з меншою кількістю різців.

Матеріалом різця цієї фрези для зрощування на міні-шип є високопродуктивна швидкорізальна сталь HS, биття становить 5 мкм при високоточному виготовленні корпусу фрези.

Переваги, які дає використання нової фрези від LEUCO, такі: при однаковій частоті обертів і якості шипів можна працювати на збільшеній вдвічі швидкості подавання, зменшуються проблеми з обробкою коротких заготовок, знижується ймовірність виривів при виході фрези з заготовки.

Нові фрези для зрощування на міні-шип і їхня програма

Перш за все варто відзначити, що новітні шипорізні фрези унеможливлюють пошкодження зубців міні-шипів. А сама розробка нових фрез для зрощення на міні-шип з використанням поліуретанового (PUR) клею-розплаву істотно поповнила асортимент нового інструменту, який так само містить шипорізні ножові головки зі змінними ножами з високопродуктивної швидкорізальної сталі HSS і шипорізні блокові фрези зі спеціальним покриттям.

Програма виготовлення шипорізних фрез для зрощення за допомогою PUR-клею містить обладнаний HSS інструмент для створення міні-шипа по довжині на верстатах без торцювання. Головною перевагою цих фрез є бічний кут кожного конкретного зубця міні-шипа. Він пласкіший за той, який формують звичайні шипорізні фрези, і краще надається для подальшого склеювання PUR-клеєм. Особливістю шипорізної ножової головки є її виконання, що дає змогу застосовувати змінні ножі HSS. Також в ній можна встановити й інші найчастіше використовувані ножі, що не потребує їхньої спеціальної конструкції.

Шипорізні фрези для обробки деревини м’яких і твердих порід постачають на запити замовників і з покриттям LEUCO Topcoat, що утричі підвищує їх довговічність.

Новинкою також стали і блокові HSS фрези з покриттями LEUCO Topcoat, що, як вже зазначалося вище, підвищує їх довговічність до 3 разів. Це покриття знижує зусилля різання і, відповідно, зменшує ймовірність поломки різальної грані. Крім того, Topcoat дуже довговічне і його можна загострювати.

Якість при виробництві шипорізних фрез вважається одним із найважливіших факторів для досягнення надійного і точного з’єднання на міні-шип. Надійне напаювання зубів, шліфування до точності в мікрометровому діапазоні, прецизійне балансування, якісне технічне обслуговування і know-how загострення – ось кілька критеріїв, на які завжди можуть розраховувати замовники компанії LEUCO, купуючи нові фрези для зрощування на міні-шип.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь