Бренд «SKYWOOD» став ще впізнаванішим

Компанія «МАКСИМЕР», вітчизняний виробник сучасної деревопереробної техніки,продовжує активно освоювати нові ринки, демонструючи свою продукцію не тільки на міжнародних виставках, а й активно використовуючи для цього популярні торговельні інтернет-платформи та друковані видання.

Цьогоріч компанія вже взяла участь у львівській виставці «Деревообробка», ганноверській  «LIGNA», познанській «DREMА», де отримала другу Золоту медаль за популярний верстат SKYWOOD 160-ULTRA.

Багато виробників деревопереробного обладнання вважають, що регулярна участь у галузевих виставках не виправдовує себе, адже верстатобудування, мовляв, не та індустрія, у якій нові моделі верстатів з’являються щороку. Але компанія «МАКСИМЕР» – не серед таких песимістів, бо орієнтується на те, що у європейських країнах з’являється багато приватних лісопилок і деревопереробних підприємств, які шукають обладнання, що відповідатиме їхнім потребам.Така деревопереробна й деревообробна активність зумовлена, зокрема, тим, що останні кілька років через спекотне літо та природні стихії зростають обсяги переробки позапланової деревини. Відповідно, є потреба у додаткових переробних потужностях, а відтак – і у техніці для них. Нові лісопилки та деревопереробні компанії Європейських країн  здебільшого отримують державну підтримку та фінансову допомогу.

– Розкажіть докладніше про участь компанії у цьогорічних виставках і про те, наскільки важливою й результативною були вони для вас? – просимо представника компанії «МАКСИМЕР» директора Святоху Юрія Григоровича.

 – На львівській виставці «Деревообробка» компанія через обмежену площу стенду представила тільки частину нової лісопильної лінії SKYWOOD Р900 для виробництва палетної дошки, яку повністю демонструвала у Німеччині. Але навіть частково представлена, вона викликала значне зацікавлення у деревообробників, адже додаткове уявлення про неї відвідувачі стенду отримували із пропонованих відеоматеріалу й буклетів. Та все ж, як відомо, краще один раз побачити, ніж десять разів почути. Тому нам було приємно бачити зацікавлених відвідувачів стенду компанії на виставці «Деревообробка» й на наших стендах цьогорічної німецької виставки «LIGNA», де компанія, яка два роки тому вперше заявила про себе, як про успішного українського верстатобудівника, розгорнула вже дві експозиції.

На «LIGNA-2019» компанія демонструвала, окрім названої нової лісопильної лінії, ще кілька флагманських верстатів, зокрема модель SKYWOOD SD 400 та SKYWOOD MS-260. За п’ять днів роботи виставку відвідало понад 200 тисяч гостей із різних країн світу. Приємно, що багато з них не обминули й експозиції компанії «МАКСИМЕР», зокрема й завдяки вдалому розташуванню її стендів. І все ж головний чинник такого інтересу відвідувачів – зміст експозицій. Представлена на них техніка українського виробництва справді мала успіх, що підтверджував і загальний інтерес до неї, і висока оцінка фахівців.

Участь у виставках такого масштабу й такої авторитетності – ясна річ, потребує певних фінансових витрат. Значну частину витратили на те, аби додаткову інформацію про експоновану техніку, зокрема у друкованому та відео форматах, представити не тільки максимально повно, але й у чудовому виконанні – не тільки англійською, а й іншими європейськими мовами. Завдяки цьому бренд SKYWOOD став більш впізнаваним у Європі. І у планах компанії –  відкриття дилерських представництв у кількох європейських країнах.

Не можна не згадати вже традиційну участь компанії «МАКСИМЕР» у польській виставці «DREMA-2019», де минулого року наш головний верстат SKYWOOD SD 400 отримав Золоту медаль за чудові технічні характеристики. Цьогоріч вже другий верстат компанії – SKYWOOD 160-ULTRA було також нагороджено. Ми впевнені, що ця престижна відзнака – не остання.

Верстат ULTRA – це удосконалений верстат, у якій завдяки вдалим інженерним рішенням зменшено товщину пропилювання до 0,5мм та збільшено його точність. Конструкцією передбачена система водяного охолодження пилок, що дає змогу скоротити споживання електроенергії до 25%.

– Які виставки були для вас найрезультативнішими у контексті пошуку клієнтів?

– Що більша виставка, то більше відвідувачів. Ганноверська виставка «LIGNA» – власне, із таких. Вона привертає увагу виробників та користувачів деревообробного обладнання з усього світу, тому участь у цій виставці – можливість заявити про себе цілому світу. Якщо локальні виставки збагачують локальними клієнтами, то «LIGNA» – це шанс налагодити контакти з потенційними клієнтами із різних країн. І цьогорічна «LIGNA» виявилася для нас дуже продуктивною та результативною щодо набуття нових клієнтів і збагачення новими ідеями для подальшого розвитку компанії.

Участь у солідних міжнародних виставках для нас, направду, дуже важлива і у цьому сенсі: на таких виставках наші інженери-конструктори мають можливість з’ясувати нагальні потреби галузі та світові тренди у деревообробному верстатобудуванні. Цьогоріч, приміром, зрозуміли, що у сучасній деревообробці ще є ніші, не повною мірою технічно й технологічно забезпечені. На ринку є окремі верстати, але вони не інтегровані у лісопильні лінії, тому нині наші інженери працюють над створенням такої лінії. Сподіваємося, презентувати нову розробку вже на наступній виставці у Ганновері – 2021 року. До речі, багато хто з відвідувачів наших стендів підтверджував потребу саме у такій лінії, що й надихнуло нас на її розробку.

– У загальних рисах – що являтиме собою нова лінія, над якою працюватиме компанія? Яку нішу в деревообробці вона займе?

– Під час виставки у Німеччині з’ясувалося, що на ринку практично не представлені комплексно-технологічні лінії сортування колод для подальшої переробки та пилкові верстати для роботи з деревиною невеликих розмірів. А багато лісопилок, власне, потребують обладнання, яке могло б сортувати й пиляти колоди різної довжини, товщини й кривизни без зупинки та переналагодження лісопильної лінії. Більшість компаній сортують вручну або часто переналагоджують обладнання. Наша мета – створення лінії, яка б автоматично сортувала, подавала та пиляла колоди заданих параметрів, що дало б змогу підвищити продуктивність і, як наслідок, прибутковість лісопильних підприємств.

– Яке обладнання, демонстроване вами на цьогорічних виставках, викликало найбільший інтерес і у Німеччині, і на львівській виставці? Деревообробні й деревопереробні потреби у німецьких та українських деревообробників співпадають чи різняться?

– Кожна верстатна новинка, насамперед, привертає до себе увагу. Не позбавленими такої уваги були на цьогорічних виставках усі наші новинки. Зокрема, й верстат для торцювання колод LT4500, який на початковому етапі деревопереробки дає змогу пиляти колоди заданої довжини, що істотно скорочує довжину всієї лінії для виробництва палетної дошки, а це, своєю чергою, дає можливість розмістити лінію у невеликому приміщенні, що важливо для багатьох лісопильних підприємств. Те ж саме можна сказати й про нашу модель стапірувальника з можливістю складування дощок різної довжини. Відвідувачі наших стендів відзначили також практичність розміщення транспортера для відведення тирси у наших деревопиляльних верстатах, чого не мають багато верстатів європейських виробників.

Процес лісопереробки всюди однаковий, різниця лише у самій деревини та її параметрах. Отже, деревообробники у Європі, Азії, Америці користуються однаковою за функціоналом технікою. Питання лише у тому, аби підібрати таку, яка максимально відповідатиме потребам конкретного користувача.

– Як і більшість сучасних товаровиробників, ваша компанія у пошуку клієнтів і нових ринків збуту загалом не обмежується лише участю у виставках…

– Так. «МАКСИМЕР» – активний у соцмережах і на торгових інтернет-майданчиках. Ми оновили офіційний сайт компанії, зробили його більш «дружнім» для відвідувачів, зручнішим для користування; регулярно оновлюємо й збагачуємо його інформацією різного формату про свої нові розробки та й галузевими новинами загалом.

Звісно, нас можна знайти у фейсбуці та ютубі, на торгово-інформаційних майданчиках «prom.ua», «Alibaba» тощо.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь