Чисто там, де прибирають технікою STIHL

Німецька ТМ STIHL у деревообробників передусім асоціюється з розробкою та виробництвом потужних та надійних бензопилок, про різні моделі яких ми неодноразово писали раніше. Але не менш цікавий за асортиментним рядом компанії STIHL є напрямок техніки для прибирання різного функціоналу й призначення – промислових пилососів, мийок високого тиску, повітродувних пристроїв тощо. Про них і піде мова в цій публікації.

Можливо, хтось зауважить: а до чого тут деревообробка, тематика якої є головним змістом однойменної газети? Відповідь є очевидною. Сучасне підприємство  – це не лише новітнє обладнання. Чистота й порядок на робочому місці, в цеху, на території деревообробного підприємства є не менш важливими. Вони свідчать про високоякісну організацію робочого процесу, високий рівень культури та безпеки праці. Та й для кожного поважаючого себе майстра завжди було прописним правилом: закінчив роботу – прибери робоче місце. В чистоті та порядку й працюється з хорошим настроєм, результати праці кращі і для здоров’я це потрібно.

 Сучасна моторизована техніка для прибирання – сьогодні обов’язковий must-have на будь-якому підприємстві. Вона допомагає підтримувати порядок на території з найменшими затратами часу. В залежності від площі ділянки, періодичності робіт, їх виду та обсягу ви маєте з чого вибирати. А наш огляд допоможе розібратися в цьому різноманітті.

На першому місці в нашому рейтингу ПРОМИСЛОВІ ПИЛОСОСИ STIHL. Вони не бояться деревної та металевої стружки, бите скло для них також не проблема. Легко прибирають пил, пісок, тирсу, всмоктують воду та будь-яку негорючу рідину.

Переваги пилососів STIHL не обмежуються лише універсальністю використання. Можливість прямого підключення ручного електроінструменту до пилососа (моделі з позначкою «Е») – зручна функція для промислового прибирання. Пилосос автоматично вмикається та вимикається одночасно з електроінструментом, наприклад, дрилю або лобзиком, під’єднаним до розетки пилососа, збираючи бруд та пил відразу під час роботи. За допомогою пилососа можна не тільки прибрати робоче місце столяра, а й ретельно очистити від залишків пилу готові вироби чи деталі, аби вони мали презентабельний вигляд.

МИЙКИ ВИСОКО ТИСКУ STIHL – ще один універсальний помічник для різноманітних завдань з прибирання, який використовується як у домашньому господарстві, так і на підприємствах. І не тільки для миття автомобілів. Відомо, що вплив навколишнього середовища на речі та споруди може спричиняти їхнє швидке пошкодження. Наприклад, мох, що проростає на будівлі, призводить до її руйнування, а деякі його види стають середовищем для розмноження шкідників.

Крім того, на кожному підприємстві є  техніка та обладнання, що експлуатується просто неба. В обох випадках найефективнішим буде миття таких поверхонь струменем води під високим тиском. Перелік завдань, що вирішуються за допомогою мийки високого тиску можна переліковувати довго, та головне, що потрібно знати: вона дозволяє до блиску відмити практично будь-яку поверхню, не пошкоджуючи її. Саме на таку роботу налаштовані міні-мийки STIHL професійного класу.

Зверніть увагу: щоб мийка STIHL працювала, годиться водогін, басейн та навіть ставок. Треба лише подбати про наявність фільтру, бажано багаторазового використання. Система регулювання дозволяє налаштовувати тиск та кількість подачі води.

Окрім різноманітних елементів оснащення, що забезпечують легке керування та ергономічну роботу, слід звернути увагу на наступне. Блоки клапанів і корпуси насосів на мийках високого тиску STIHL виготовляються тільки з високоякісних матеріалів: алюмінієвий сплав і латунь. Для регулярного використання в професійній сфері це має чи не найголовніше значення, адже це означає:

  • цілковитий захист блоку від іржі;
  • високу зносостійкість, що забезпечує латунь, а в алюмінієвому сплаві – домішок кремнію;
  • підвищену антикорозійну стійкість до агресивних середовищ, приміром, лужних, що забезпечує латунь.

 Повітродувні пристрої STIHL– ще один вид очищувальної техніки, яку не можливо замінити десятком віників чи граблів. Із швидкістю повітря до 100 м/с, в перерахунку приблизно 360 км/год, вимітають мотомітли STIHL звичний для осені листяний килим без особливих зусиль або навантаження. Це справжні спеціалісти для прибирання великих територій, парків, спортивних арен та стадіонів. Ручна або ранцева повітродувка не лише прискорює процес прибирання, інколи її просто нема чим замінити. Наприклад, за допомогою такого пристрою можна прибирати голки та листя з важкодоступних місць – водостічних ринв, труб, з даху, видувати листя з кущів.

Ще одне призначення повітродувки, з яким вона впорається на відмінно – прибирання та видування сухого снігу. Якщо заметіль позаносила доріжки, паркувальний майданчик, територію перед виробництвом, повітродувка відмінно впорається з цією проблемою. Повітродувні пристрої STIHL представлені в трьох модифікаціях із різними типами двигунів – бензинові, акумуляторні та електричні. Залежно від площі, періодичності робіт та їх об’ємів, можна обрати й тип пристрою – ручний чи ранцевий. 

Для прибирання невеликих за площею дворів, подвір’їв помічними й зручними будуть акумуляторні повітродувки. Значною мірою  й завдяки тому, що прибиральнику не потрібно тягати за собою кабель живлення. Рекомендуються вони й для роботи в приміщеннях, адже практично безшумні. Зокрема для регулярного прибирання в деревообробних цехах та майстернях, де завжди збираються стружки.

Бензинова ранцева повітродувка – ідеальний варіант для виконання значних обсягів робіт. Найбільш часто заплічні повітродувні пристрої STIHL використовують комунальні господарства, дорожньо-ремонтні служби та підрядні організації, що пропонують послуги з прибирання територій. Ранцеві повітродувки можуть використовуватися для прибирання листя, гілок, паперового сміття і відрізняються зручністю використання завдяки ранцевій конструкції з правильно розподіленим центром ваги.

Додатковими плюсами бензинової ранцевої повітродувки є:

  • зручний поясний ремінь для фіксації;
  • новітня антивібраційна система, що знижує передачу коливань двигуна на руки оператора;
  • тихий і потужний двигун зі зниженим рівнем вихлопних газів;
  • багатофункціональна ручка керування.

У лінійці бензинових ранцевих повітродувок STIHL представлені моделі п’яти категорій потужності, що дозволить кожному клієнту знайти кращий варіант для своїх завдань.

І заключними в нашому рейтингу пристроїв для прибирання, але не менш корисними, стають ПІДМІТАЛЬНІ ПРИСТРОЇ STIHL. Підмітальну роботу на твердих поверхнях (бетонних, асфальтованих і брущатих) вони швидко й ретельно виконують двома зносостійкими нейлоновими дисковими щітками.

Найбільший професійний підмітальний пристрій STIHL KG 770 має місткий контейнер для сміття об’ємом 50 л та ширину підмітання 77 см. Він додатково оснащений ергономічними елементами, що забезпечують зручне керування під час прибирання на площах до 1500 м².

Всюди, де знайдуться пісок, пил, листя, тирса та сміття, пристрої для прибирання STIHL вмить наведуть порядок у кожному закутку та шпарині. В побуті чи на виробництві ми однаково потребуємо чистоти та порядку. Зробити прибирання легким, ефективним та швидким процесом, без використання віника, ганчірки чи швабри – справа для сучасної техніки. Від бруду не залишиться нічого, а Ви матимете гарний настрій від блискучого результату. 

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь