До мобільної пилорами LT15CLASSIC  додано опцію Wide

217 Views
Фото: Wood-Mizer

Добре відома, універсальна та компактна серія стрічковопилкових верстатів LT15 від Wood-Mizer поповнилася новою моделлю LT15CLASSIC WIDE Mobile, яка поєднує мобільність та ширшу ріжучу головку.

«Це цікава пропозиція для компаній та підприємців, яким потрібно розпилювати великі колоди за межами своїх деревообробних цехів. Мобільна пилорама LT15CLASSIC WIDE зроблена на основі перевірених та надійних інженерних рішень, які заслужили всесвітнє визнання серед користувачів LT15», – каже Хуберт Поветжинський, менеджер з продажу компанії Wood-Mizer.

Лісопиляльний верстат LT15CLASSIC WIDE Mobile обладнаний шасі для транспортування, що дає змогу відразу після прибуття на місце приступати до роботи. Щоб почати розпилювання, достатньо зняти кожухи, розблокувати захист, який фіксує ріжучу головку при транспортуванні, і вирівняти станину на поверхні землі.

Конструкція шасі зроблена для станини типу S3, що складається з 3 сегментів, кожен довжиною 1,95м. Станина обладнана шістьма стандартними бічними упорами та трьома ручними затискачами для кріплення колоди. Стандартна конфігурація станини LT15CLASSIC WIDE Mobile дає змогу розпилювати колоди максимальною довжиною до 5,2 м. Для полегшення завантаження колод можна використовувати завантажувальні аппарелі з ручною лебідкою. Клин для компенсації конусності колоди дає змогу вирівнювати та позиціонувати на станині конічні колоди.

Верстат LT15CLASSIC WIDE Mobile постачається разом з транспортувальним комплектом (до 1500 кг), який містить вісь з колесами, зчіпку з опорним коліщатком, вісім регульованих виносних опор, світлову сигналізацію, бічні габаритні ліхтарі та огородження. Секції станини посилено для більшої інтеграції з шасі, а електропроводка захищена спеціальними кожухами.

Фото: Wood-Mizer

Ще однією важливою особливістю LT15CLASSIC WIDE Mobile є ширша ріжуча головка, що дає змогу різати колоди максимальним діаметром 90 см, що робить цю модель найпотужнішою пилорамою у всій лінійці LT15. Відстань між роликами пилки збільшена до 88 см, що дає можливість розпилювати брус максимальною шириною 82 см і максимальною товщиною 27 см. Широка пиляльна головка вимагає стрічкової пилки довжиною 4470 мм, яка натягується на стандартні колеса діаметром 483 мм.

Оригінальні стрічкові пилки Wood-Mizer шириною 32-35 мм забезпечують продуктивне та економічне розпилювання. Завдяки технології тонкого пропилу з кожної колоди можна зробити більше пиломатеріалів і при цьому утворюється менше тирси.

Стрічковопилкову пилораму LT15CLASSIC WIDE Mobile можна обладнати електричним двигуном потужністю 11 кВт або бензиновим двигуном потужністю 25 к.с.

У стандартній комплектації мобільна пилорама LT15CLASSIC WIDE Mobile має електричну систему подачі головки вгору/вниз та ручну систему подачі вперед/назад, яку можна модернізувати до версії з електроприводом. Напрямний важіль леза встановлюється вручну, а система очищення леза довше підтримує пилку в хорошому стані, забезпечуючи більш високу точність пиляння. Пиляльну головку можна обладнати електронною лінійкою для автоматичного розрахунку товщини дошки (Setwork SW10), що підвищує зручність і точність розпилювання. У компанії Wood-Mizer також рекомендують використовувати дебаркер для очищення колоди від кори – це продовжує термін експлуатації стрічкової пилки, особливо коли доводиться працювати із брудними колодами.

За матеріалами Wood Mizer

Поширити статтю