Нова шліфувальна лінія італійського виробництва

403 Views

Нова комплексна шліфувальна лінія від Destefani, добре відомої італійської компанії, яка спеціалізується на рішеннях для шліфування.

Ця лінія призначена для шліфування елементів із масиву деревини зі всіх чотирьох боків за один прохід. Ширина деталі при цьому може бути у межах від 30 до 200 мм, а мінімальна довжина – 450 мм.

Шліфувальна лінія Destefani підходить для обробки елементів меблів, профілів, одвірків, деталей вікон і дверей та лиштви.

Як зазначає виробник, обладнання характеризується максимальною гнучкістю, високою якістю шліфування та хорошою продуктивністю.

Лінія складаєься із трьох шліфувальних модулів, до складу яких входять повздовжні та поперечні шліфувальні блоки, які обробляють нижню, бокові та верхню сторони заготовок.

Залежно від потреб замовника, модульну шліфувальну лінію можна сконфігурувати із поперечно-стрічкового шліфувального блоку, повздовжньо-стрічкового шліфувального блоку із зворотньою осциляцією, стрічкового шліфувального блоку зі змінною шліфувальною тарілкою та абразивно-шліфувального агрегату.

За матеріалами Giardina Group

Поширити статтю