І журнальний, і обідній

Стіл-трансформер можна легко перетворити з журнального на обідній, завдяки чому його зручно використовувати у малогабаритних квартирах, а надійний механізм трансформації дає змогу з легкістю робити це щодня.

Компанія «МКМ», яка виготовляє такі столи, застосовує для їх виробництва лише натуральну деревину твердолистяних порід (дуб, ясен, бук), при чому може виготовити стіл у багатьох кольорах і надає дворічну гарантію на власну продукцію.

Сам механізм трансформації – надійний, а затискачі гарантують легке і швидке розкладання стола, з яким легко впоратися навіть дитині, із фіксуванням на різній висоті. Завдяки новітній технології виготовлення стільниця не розтріскується і не жолобиться. Столи виготовляють трьох видів. На підприємстві налагоджений кількарівневий контроль продукції, щоб уникнути браку.

Стіл-трансформер «Bigus» поєднує все, що потрібно сучасній людині, – універсальність у використанні, високу якість і прийнятну ціну. Для прийому гостей достатньо просто розкласти стільницю, а знадобиться журнальний столик – можна його скласти і зробити нижчим. Багатофункціональний стіл-трансформер – це стильне, сучасне й універсальне рішення для дому.

Стіл-трансформер «Magnat» виготовлений у класичному стилі, тому його дизайн зайвий раз підкреслить вишуканість інтер’єру. У тандемі з меблями елегантний «Magnat» приверне увагу навіть найвибагливішого гостя. Легко перетворити його з компактного журнального столика на обідній стіл на 12 персон.

Стіл-трансформер «Spider» виконаний в стилі сучасного модерну. Ідеальні плавні лінії, що вимальовують вишукану форму, ідеально поєднані з практичністю функціональністю цього столу.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь