Конусні фрези p-System

Втілення унікальних, цілковито індивідуальних вимог клієнтів у конкретні рішення, яке сповідують у компанії LEUCO, зумовлює постійне розширення асортименту дереворізального інструменту відповідно до вимог ринку.

Будь-яке обладнання, навіть найсучасніше, має певні виробничі обмеження. Стосується це й п’ятиосьових оброблювальних центрів. Наприклад, при формуванні плоских фасок на плитах великого розміру є небезпека зіткнення оброблювальної головки із заготовкою. Створюється така ситуація під час максимального нахилу оброблювальної головки.

Коли виробничники повідомили фахівцям LEUCO про такий нюанс, ті одразу взялися шукати рішення для його усунення. У результаті наполегливої роботи світ побачила кінцева фреза p-System у формі зрізаного конуса.

Ось найголовніші переваги такої кінцевої фрези p-System:

  • довжина підібрана таким чином, щоб кожух оброблювальної головки закривав інструмент;
  • легка й міцна. Не перевищує допустиму масу для п’ятиосьових оброблювальних центрів, забезпечуючи при цьому високу якість обробки;
  • забезпечує чистову якість обробки, завдяки чому не потрібні додаткові операції з обробки.

«Базою» нової фрези у формі зрізаного конуса став інструмент серії p-System – ефективний пристрій для фрезерування, що працює за принципом бритви, тобто не ріже у класичному розумінні цього слова, а так би мовити, здійснює пілінг (від англійського «to peel» – очищати). Це дає змогу покращити якість обробки, підвищити стійкість інструмента й економічність процесу.

Льойко-Україна
Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь