Міжнародна виставка Woodtech Expo 2020 Global

Tags: 270 Views

Коронавірусна пандемія внесла значні обмеження в звичний ритм життя і ведення бізнесу, деревообробна галузь не спасувала перед кризою. Підтвердженням тому є й сфера її виставкової діяльності. В епоху цифрових технологій знайдені і задіяні нові можливості для демонстрації досягнень меблевиків і деревообробників, виробників обладнання, матеріалів і комплектуючих.

2-6 листопада 2020 року відбудеться виставка Woodtech Expo 2020 Global.

У відповідь на кризу та процвітання в епоху цифрових технологій організатори пропонують віртуальну виставкову платформу із привабливими функціями, щоб забезпечити приголомшливий цифровий досвід для експонентів та відвідувачів.

Woodtech Expo прагне діяти як платформа, де покупці та продавці з усього світу можуть підключатися, взаємодіяти та вивчати нові можливості. Також, Woodtech Expo має на меті надати першокласні послуги та допомогу всім учасникам в аналізі та орієнтації на сучасні ринкові умови та у розвитку свого бізнесу.

Виставку можуть відвідати:

– виробники меблів;
– виробники та постачальники деревообробного обладнання;
– девелопери і забудовники;
– виробники та постачальники фанери і ДСП;
– архітектори і дизайнери інтер’єрів;
– імпортери та експортери меблів і плитних матеріалів;
– постачальники деревини;
– представники урядових організації, Держлісагентства та профільних асоціацій.

Географія відвідувачів охоплює країни Європи, Азії, Африки і Південної Америки.

Вже доведено, що участь в виставках, що проводяться в віртуальному чи гібридному форматі, має суттєві переваги: ​​у них мільйони відвідувачів з усього світу. І відвідувачі, і експоненти, продавці і покупці мають можливість підключатися до такої виставки, взаємодіяти в ході її проведення, налагоджуючи взаємовигідні зв’язки, відкриваючи для себе нові, широкі бізнес можливості.

Компанія «Radeecal Communications», яка є організатором «Woodtech Expo», пропонуючи цього разу віртуальний формат виставки, створює цифрову платформу, щоб не тільки надати першокласні експозиційні послуги і допомогу всім учасникам віртуального проекту в орієнтації на сучасні ринкові умови і нові можливості для розвитку їх бізнесу, але і збагатити учасників цифровим виставковим досвідом.

Поширити статтю