Новий транспортний канал на сході Китаю підвищує ефективність імпорту деревини

Tags: 166 Views

В кінці вересня 2020 року в Міжнародний сухий порт Ганьчжоу прибув перший залізничний лісовоз з Чжанцзяган, провінція Цзянсу. Поїзд складався з 40 контейнерів, завантажених деревиною з Нанкай. Це була перша партія сировини, доставлена новим водно-залізничним транспортним каналом: з Чжанцзяган в порт Цзюцзян по річці, а потім в Міжнародний сухий порт Ганьчжоу поїздом.

Чжанцзяган – традиційний порт для імпорту африканської та іншої деревини і одна з найважливіших баз з постачання деревини для меблевої промисловості Нанкай. Новий транспортний канал спростив транспортування африканської деревини і знаменує собою подальший перехід поставок продукції імпортованої деревини від автомобільного транспорту до залізничного. Новий канал скоротить витрати і підвищить ефективність меблевих компаній, дозволить збільшити поставки імпортної деревини і буде сприяти розвитку міжнародної торгівлі деревиною через порт Ганьчжоу.

Очікується, що цей логістичний проєкт відкриє додаткові можливості для імпорту і розподілу деревини в Китаї і допоможе створити центр для підприємств, що торгують лісоматеріалами, поруч з портом.

Поширити статтю