Оброблювальний центр для виробництва вікон і дверей Windorflex

191 Views
Фото: SCM

Windorflex – це новий оброблювальний центр для виробництва вікон і дверей від компанії SCM, розроблений для того, щоб об’єднати всі необхідні операції із виготовлення дверей та вікон в одному рішенні. Як зазначає компанія-виробник, основними сильними сторонами Windorflex є оптимізація ритмів виробництва при збереженні високої гнучкості та чудової якості обробки.

Дизайн та екологічність – сьогодні це дві основні тенденції, які визначають процеси виробництва дерев’яних вікон, зауважують в SCM. Дизайн диктує якість чистової обробки та форму вікон, тоді як екологічність впливає головним чином на обладнання та технології.

Що стосується виготовлення дерев’яних вікон, вимоги до рівня якості чистової обробки постійно зростають. Тому, щоб досягнути оптимальної продуктивності та гнучкості виробництва, наголошують в SCM, важливо приділяти особливу увагу конструктивним характеристикам обладнання.

Оскільки компанія SCM вже протягом багатьох років є технологічним партнером провідних світових виробників вікон і дверей та постійно отримувала детальні побажання клієнтів, то повсякчас удосконалювала своє обладнання відповідно до них. Власне Windorflex є найновішою розробкою SCM у цій сфері.

Це обладнання є інноваційним високотехнологічним рішенням для виробництва віконних рам будь-якого типу. Windorflex має стаціонарну рамну конструкцію, що дає змогу обробляти заготовки на високих швидкостях, зберігаючи при цьому високу точність.

Можливість конфігурації оброблювальних агрегатів з 4 та 5-осьовими електрошпинделями дає змогу виконувати всі необхідні операції для виготовлення завершених деталей вікон. Почергове використання двох фрезерних агрегатів скорочує тривалість робочого циклу: поки один агрегат працює, на другому відбувається заміна інструменту, тому технологічні паузи не потрібні.

Інноваційний автоматичний стіл обладнаний спеціальними затискачами для безперервного утримування оброблювальних заготовок і дає змогу послідовно обробляти від 1 до 4 заготовок. Модульна структура столу дозволяє працювати із трьома довжинами заготовок: 3500, 4500 і 6000 мм. Переміщення заготовки з положення внутрішньої обробки в положення зовнішньої обробки проводиться безпосередньо між затискачами без використання додаткових пристроїв. Це сприяє хорошій якості обробки.

Ще однією перевагою оброблювального центру є системи автоматичного завантаження/вивантаження заготовок, які дають змогу обладнанню працювати автономно без постійного залучення оператора. Ці системи доступні у двох варіантах: із завантажувально-розвантажувальним столом  або антропоморфним роботом, який переміщує необроблені та оброблені елементи між спеціальними візками та оброблювальним центром.

Програмне забезпечення Maestro active windoor, розроблене спеціально для керування та програмування Windorflex, здатне вирішувати будь-які завдання, які постають у процесі виробництва дверей та вікон, у тому числі і завдяки Maestro connect – системі «інтернету речей» від SCM.

За матеріалами SCM

Поширити статтю