Лаковані плити PerfectSense Feelwood

159 Views
Фото: EGGER

Компанія EGGER  розробила плити із матовою лаковою поверхнею, які витримують вологу та високу температуру і водночас забезпечують природність та комфорт деревини.

За розробку лакованих плит PerfectSense Feelwood компанія EGGER вже отримала нагороду Red Dot Award: Product Design 2021 і стала переможцем премії German Innovation Awards 2021. Також асортимент лакованих плит EGGER PerfectSense (до якого окрім лакованих плит PerfectSense Feelwood належать також лаковані плити PerfectSense із покриттям Premium Matt та Premium Gloss) було відзначено премією Федеративної Республіки Німеччина за досягнення в галузі дизайну German Design Award 2022

Розповімо детальніше про нещодавню інновацію – лаковані плити PerfectSense Feelwood. У них поєднуються властивості двох високоякісних продуктів на одній екологічній ДСП: матова, оксамитово-тепла поверхня лакованих плит PerfectSense із матовим покриттям, стійка до появи відбитків пальців, та текстури Feelwood, синхронізовані із відповідним малюнком декору.

Фото: EGGER

Матове покриття дає змогу використовувати лаковані плити PerfectSense Feelwood для широкого спектру застосувань. Поверхня з матовою текстурою особливо вдало виглядає там, де не підходить шпон, оскільки він не витримує вологи та тепла. Тому плити PerfectSense Feelwood підходять для кухонь чи ванних кімнат, де меблі та внутрішнє оздоблення повинні витримувати підвищений рівень вологості та високу температуру.

Також лаковані плити PerfectSense Feelwood можна застосовувати для меблів, призначених для віталень та спалень. Ці плити добре надаються і для ексклюзивного оздоблення приміщень та облицювання стін.

До переваг плит PerfectSense Feelwood можна віднести вже зазначену вище матовість у поєднанні із синхронізованими пористими текстурами Feelwood та те, що на поверхні не залишаються відбитки пальців (це відмінна характеристика для темних декорів), дуже низький рівень блиску, більш природну гру кольорів із виразнішим контрастом та глибиною. Окрім того, плити стійкі до появи більшості плям, до впливу багатьох мийних засобів і, як вже згадувалося, до впливу тепла й вологи. Завдяки таким їхнім властивостям на прибирання знадобиться значно менше зусиль.

Фото: EGGER

До асортименту плит PerfectSense Feelwood входять шість декорів з відповідно підібраними крайками. Вишуканість декору H1760 TM28 Каштан благородний сірий вдало підкреслено завдяки використанню перламутрових пігментів. Типові для деревини тріщини надають декору H3180 TM37 Дуб Галіфакс коричневий впізнаваної, вражаючої природності. Чорні пори та тріщини є характерними для декору H1186 TM37 Дуб Гаронна темно-коричневий. Дощатий вигляд та стримані фрагменти заболоні декору H3311 TM28 Дуб Кунео білений додадуть будь-якому приміщенню природних ноток у скандинавському стилі. Декор H3149 TM37 Дуб Риф’яно димчастий повністю відповідає тренду PureNature завдяки своїм натуральним елементам. А декор U999 TM28 Чорний у автентичній на вигляд текстурі масиву деревини не тільки елегантно розставляє акценти, але й виходить на перший план у приміщенні.

За матеріалами EGGER

Поширити статтю