Портативний і автономний

Автономний та портативний верстат з ЧПК Goliath CNC, який просто руйнує шаблони роботи на пласких поверхнях, лише за один день краундфандингової кампанії на Kickstarter зібрав 200% потрібних коштів. 

Зазвичай робоча зона для настільних фрезерних верстатів з ЧПК завширшки як аркуш паперу формату А4, тому дизайнери і виробники не можуть реалізовувати за його допомогою середні або великі об’єкти, такі як, наприклад, табурет або стілець. З іншого боку, традиційні та професійні верстати з ЧПК дають змогу обробляти великогабаритні заготовки, але вони громіздкі, важкі та дорогі і займають багато місця. Компанія Springa вирішила створити щось середнє, що мало б розміри настільного комп’ютера, але безмежні професійні можливості.

Goliath CNC – компактний, портативний і автономний пристрій можна розмістити безпосередньо на робочій поверхні. Він охоплює робочу зону розміром 3×2,5 м без ризику переміщення за її межі, хоча теоретично робоча зона може бути безмежною і відповідати розмірам заготовки. Користувач може створювати або завантажувати проекти з онлайнових бібліотек проектів, а потім завантажити малюнок до Goliath і контролювати виконання роботи на комп’ютері, смартфоні або планшеті, оскільки пристрій можна під’єднати до Wi-Fi.

Три різні всеспрямовані колеса є ключовим моментом роботи Goliath CNC, оскільки це дає змогу роботу вільно рухатися без обмежень на площині.

Багато машин з ЧПК потребують фізичного переміщення машини або заготовки, щоб фрезерувати складніші форми, а Goliath CNC завдяки інтегрованим багатошаровим колесам може точно рухатися її поверхнею.

Портативність Goliath CNC є однією із найбільших його переваг. За розміром він менший, ніж більшість настільних верстатів з ЧПК. Окрім цього, робот має зверху дві ручки і важить 10 кг, тому його зручно підіймати, щоб працювати як на стільницях, так і на землі. Розміри та ціна роблятьйого набагато доступнішим, ніж робочий центр, тому дозволити його собі можуть як підприємці, дизайнери, так і університети зі школами.

Goliath CNC – портативний верстат з ЧПК

Завдяки радіочастотному зв’язку датчики постійно, 100 разів на секунду, оновлюють положення Goliath CNC відносно робочої зони. Ця функція забезпечує точність 0,1 мм, що, своєю чергою, дає роботу можливість зрозуміти його положення, тож датчики можуть виправляти маршрут у разі пробуксовування колеса, а користувач може визначити робочу зону для Goliath CNC. Тим більше, що запатентовані датчики також можуть автоматично виправляти шлях фрезерування, якщо колеса пристрою пробуксовують або є неоднорідності у деревині, які значно щільніші.

Працює агрегат дуже просто – вам потрібно поставити його на робочу поверхню, тоді під’єднати один сенсор, клікнути, щоб зберегти розміщення, вибрати робочу зону, розмістити креслення, зафіксувати сенсор, під’єднати другий сенсор і натиснути кнопку «пуск».

Зміна орієнтаційної функції дає змогу Goliath CNC легко переміщатися для роботи до краю панелі. Таким чином можна розмістити малюнок де завгодно, щоб зменшити витрати матеріалу. Пристрій також оснащений двома панельними розширеннями, завдяки яким він має змогу дотягуватися до кінців кутів.

Goliath CNC дає свободу фантазії і користувач може експериментувати як з різним видом матеріалу, так і продукцією, яку він виготовляє, розширюючи власні горизонти. Якщо заготовка дуже велика – це не проблема. Достатньо розмістити матеріал на землі, встановити датчики, а далі пристрій все зробить сам.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь