У Києві відновлює роботу виставка лісової й деревообробної галузей

Tags: 191 Views

З 26 по 28 вересня цього року у Києві буде проходити одна з найбільш значущих
виставок лісової, деревообробної та меблевої галузей України – LISDEREVMASH. Ця
подія презентує найбільших вітчизняних виробників та імпортерів обладнання,
інструментів і компонентів і слугуватиме майданчиком для обговорення найважливіших питань для всіх учасників ринку.

Після вимушеної перерви у Києві відновлює роботу виставка LISDEREVMASH, яка багато років слугувала важливим майданчиком для презентації новітніх технологій та обговорення нагальних питань для фахівців лісівничої, деревообробної і меблевої галузей. Цього року вона матиме неабияке значення, адже продемонструє стан одразу кількох важливих для економіки галузей, дозволить оцінити їх відновлення в умовах воєнного стану.

Серед компаній учасниць будуть найбільші і найважливіші постачальники, виробники та офіційні представництва іноземних брендів – разом вони представлятимуть більш як 80 торгових марок з 20 країн. Це компанії BAMORRI, CERATIZIT, FELDER GROUP УКРАЇНА, HSM – ЛІСОВІ МАШИНИ, MARK TOOLS, POLYTECHNIK, SOLAR SOLUTIONS, STIHL, АЛТЕРФУЛ, ГАЛАКТИК, ГЛОБАЛ СЕРВІС СОЛЮШНС, ДОМІНАНТ ЧПУ, ДП ЛІСИ УКРАЇНИ, ЖТФЛ КНУБА, ІНТЕКС ПЛЮС, КІВЕРЦІЛІСМАШ, ЛІСОВА ТЕХНІКА, МЕТА-ГРУП, Н.Н.Н., НЛТУ, НУБІП, РОЙЕК-ЛЬВІВ, СТАНКОДНІПРО, СТАНКОМПЛЕКТ, СТАНКОТЕХСЕРВІС, Ф-ІНСТРУМЕНТ тощо.

Головна мета LISDEREVMASH – слугувати місцем демонстрації обладнання для повного циклу роботи з лісом і деревиною. Цьогоріч, в експозиції будуть присутні компанії з усіх чотирьох традиційних тематичних секцій виставки. У WoodMachinery будуть показувати
машини, спецтехніку та обладнання для вирощування й заготівлі лісу, розпилювання і первинної обробки дерева. Секція FurniTech представлятиме обладнання, інструменти та компоненти для виготовлення меблів із цільного дерева та плитних матеріалів. Розділ WoodProduct презентує деревину та заготовки, засоби захисту деревини. Сектор WoodEnergy покаже технології переробляння та утилізації відходів, котельне обладнання та енергетичні системи на твердому біопаливі.

Кожен виставковий день цьогорічного LISDEREVMASH буде присвячений окремій темі із діловими подіями для усіх зацікавлених. 26 вересня, яке буде присвячене лісовій галузі, відбудеться Розширене засідання Всеукраїнської ради Товариства лісівників України та її секційні засідання. 27 вересня буде присвячене розвитку і перспективам для майбутніх фахівців – Рада роботодавців ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП організує Тематичний день «Твоя майбутня професія». Цього ж дня можна буде відвідати інформаційний семінар щодо FSC сертифікації лісів в Україні. Третій виставковий день, 28 вересня, буде присвячений дискусіям щодо питання, важливого для кількох галузей одразу – відбудеться конференція «Ринок деревини та вплив на галузь в реаліях сьогодення», організована ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини».

Цьогорічна виставка LISDEREVMASH з 28 по 26 вересня буде працювати на новій локації –у виставковому центрі «АККО ІНТЕРНЕШНЛ» на Берестейському проспекті в Києві. Безкоштовні вхідні квитки онлайн за посиланням https://bit.ly/3Ztw2YL

Поширити статтю