Верстати HOLZ-HER

182 Views

Чудова оснащеність для максимальної продуктивності і якості

З 2010 року до концерну WEINIG входить компанія HOLZ-HER, яка спеціалізується на крайколичкувальних верстатах, оброблювальних центрах, пилках з притискною балкою, форматно-розкрійних верстатах і має філії в Канаді, Італії, Іспанії, Швейцарії та США. Виробництво розташоване в Фойтсберг (Австрія).

Використання крайколичкувального верстата має вирішальне значення для виготовлення якісних меблів, має гарний зовнішній вигляд. Концентруючись на найважливішому, крайколичкувальні верстати HOLZ-HER поєднують в собі компактність конструкції і високу ступінь автоматизації.

Основним компонентом будь-якого крайколичкувального верстата є система нанесення клею. У цій області компанія HOLZ-HER завжди пропонує правильне рішення для будь-якого крайколичкувального верстата, що дає змогу створювати крайки з прекрасним зовнішнім виглядом і нульовим швом:

LTRONIC – новий модуль для лазерних крайок LTRONIC, від HOLZ-HER, що не має собі рівних в швидкості і економічності;

Glu Jet – система нанесення клею для серійного застосування поліуретанового клею, що дозволяє використовувати меблі у вологих приміщеннях.

Все одно, яка з наших високопродуктивних систем буде вам до смаку – для всіх клієнтів HOLZ-HER зрозуміло, що всі шви при виробництві меблів повинні бути непомітними, тобто «нульовими».

Безперервний процес модернізації та вдосконалення верстатів і агрегатів гарантує клієнтам HOLZ-HER вищий рівень надійності технологічних процесів і підвищує їх конкурентоспроможність.

ЧПК – підприємствам майбутнього

Індивідуальні меблі одним натисканням кнопки – верстат NEXTEC від HOLZ-HER повністю змінює принципи роботи столярних майстерень.

Обробні центри з ЧПК HOLZ-HER

Потужні рішення для підвищення вашої конкурентоспроможності

Інвестиції в сучасне обладнання з ЧПК завжди окуповуються. Це обладнання забезпечує рентабельне виробництво навіть складних меблів і конструктивних елементів. Системи управління, приводи і програмне забезпечення самого останнього покоління відкривають практично безмежні можливості.

Скористайтеся усім потенціалом серії PRO-MASTER – підкуповують масивністю своєю конструкцією та високим рівнем гнучкості у використанні. Уже з заводу кожен верстат PRO-MASTER попередньо налаштований саме для вашої сфери застосування, завдяки чому ви завжди можете розраховувати на щедру стандартну комплектацію.

Обробні центри з ЧПК серії EVOLUTION – комплексна обробка в компактному форматі. Унікальна пропозиція в області горизонтальних верстатів з ЧПК для обробки деревини – вибір за вами – повна відповідність вашим індивідуальним вимогам. Можливості обробки на горизонтальних центрах з ЧПК серії EVOLUTION практично не знають кордонів. Іншими можливостями застосування верстатів сери EVOLUTION є вигнуті деталі з масивної деревини, меблеві фасади з МДФ для їх забарвлення, фрезерування і свердління, гравірування або комплексна обробка стільниць.

NESTING. Серія HOLZ-HER DYNESTIC

Економія часу на виробництві завдяки технології Nesting від HOLZ-HER.

HOLZ-HER представляє новітню технологію Nesting на ринку. Технологія NESTING від HOLZ-HER забезпечує ефективне форматування і свердління на одному верстаті. При цьому плитний матеріал утримується вакуумом за допомогою спеціальної пластини на робочому столі.

Головна перевага такого методу виробництва полягає в отриманні точно відформатованих деталей, які вже забезпечені пазом або шпунтом на задній стінці і всіма необхідними вертикальними отворами для полиць, з’єднань і т. д. Важливо те, що весь процес не вимагає додаткового переміщення заготовки і тому вирізняється надзвичайно великою економією часу і ресурсів.

Однак основний компонент технології Nesting – це програмне рішення, повністю інтегроване в робочий процес

Обробні центри з ЧПК з технологією Nesting від HOLZ-HER дозволяють обробляти плитні матеріали з оптимізацією відходів і розкрою. Ще ефективніше верстати серії DYNESTIC працюють при використанні засобів автоматизації для переміщення матеріалу.

Горизонтальні форматно-розкрійні верстати

Високопродуктивний розкрій плитних матеріалів.

Пильні центри та форматно-розкрійні верстати компанії HOLZ-HER об’єднують в собі кращого відтворення технологію з інтелектуальними рішеннями для ефективного і точного розкрою плитних матеріалів. Високоякісне обладнання гарантує незмінно точні результати розкрою при максимальній продуктивності – фірмова особливість розкроювальних центрів HOLZ-HER.

Вертикальні форматно-розкрійні верстати HOLZ-HER

Продумана точність розкрою на мінімальній площі.

Вертикальні форматно-розкрійні верстати HOLZ-HER об’єднують в собі випробувані технології, розроблені за 50 років досвіду, і солідну конструкцію. Для вас це означає унікальне співвідношення ціни і продуктивності. Повністю зварна станина з надзвичайно високою жорсткістю, прецізійна якість розкрою.

Для обладнання HOLZ-HER зрозуміло, що після розкрою крайка відразу готова до личкування без будь-якого доопрацювання. Пилкові двигуни з високим крутним моментом і великою потужністю забезпечують чудові результати розкрою. При цьому вони зберігають легкість ходу і зручність в обслуговуванні.

Професійні розкрійні рішення просто не можуть бути ще компактніше. Вертикальний форматно-розкрійний верстат займає площу від 5 м², що робить його неперевершеним за цим критерієм і економить витрати на додаткову площу. Для порівняння: звичайному форматному верстату потрібно не менше 35 м² вільної площі для розкрою повноформатної плити.

Автоматизація. HOLZ-HER STORE-MASTER 5110

Інтелектуальне обладнання під управлінням професійного програмного забезпечення.

Наш досвід для вашої користі. Завдяки нашій складській системі для плитних матеріалів ви збільшите продуктивність і рентабельність вашого підприємства. Трудомісткість і організаційні витрати зводяться до мінімуму навіть при великій різноманітності плитних матеріалів і декоративних елементів. Склад плитних матеріалів HOLZ-HER STORE-MASTER підходить для різних форматів і матеріалів.

Рішення для крайколичкувальних верстатів

І. Технологія Glu Jet: Система нанесення клею з використанням поліуретанового клею для ідеальних нульових швів:

 • безкомпромісна водостійкість, обов’язкова для меблів для кухні та ванної;
 • високоміцне з’єднання, кромка тримається абсолютно надійно;
 • низька температура обробки (близько 140 ° C) економить енергію
 • завдяки плинності поліуретан глибоко проникає в структуру плити, герметизуючи з’єднання між плитою і крайкою.

ІІ. LTRONIC: Лазерна технологія кромкообліцовиванія зі спеціальними агрегатами:

 • чудовий зовнішній вигляд – колір в колір завдяки нульовому шву;
 • водостійкий нульовий шов;
 • інтелектуальна автоматизація;
 • не потрібно час для розігріву;
 • безшумність в роботі;
 • не потрібно очищення;
 • лідер в галузі енергоефективності.

Поширити статтю