Багатофункціональна плита MFP ® від Pfleiderer

429 Views

Для будівельних плит MFP® від Pfleiderer можна знайти безліч застосувань поза будівництвом. Завдяки своїм властивостям у цих плит можуть бути й інші сфери застосування: упаковка, оздоблення приміщень, меблі, малі архітектурні форми.

У 2010 році фахівцями компанії PFLEIDERER була розроблена унікальна технологія виробництва нової будівельної плити під назвою “МФП – (багатофункціональна плита)”. Якісні характеристики МФП значно вище, ніж у всіх інших будівельних продуктів, наявних на ринку. Це прекрасна альтернатива OSB-3.

Плита MFP це технологічно дуже просунутий матеріал. Він відрізняється чудовими технічними параметрами, що забезпечують недостігающему донині, дуже широкий спектр застосування, починаючи з підлоги, і закінчуючи дахом.

З плитою MFP можливим стає комплексну побудову будинку міцного як дуб. Цей продукт гарантує чудову стійкість до навантаження в обох напрямках, ідеальну пластичність і зручну механічну обробку, а при дотриманні відстані 8 мм від краю плити – незрівнянну стабільність кріплення гвинтів, цвяхів, болтів і штифтів.

Новинка Pfleiderer, будучи винятковим поєднанням достоїнств міцності, функціональності і екології, може сміливо застосовуватися в якості альтернативи для використовуваної в будівництві плити OSB.

Численні можливості завдяки інноваціям

Перш за все, слід підкреслити факт, що MFP по вологостійкості має перевагу над усіма класичними похідними дерева. Крім того, це матеріал стійкий до деформації, розшарування, і практично не набухає у вологих умовах.

Коефіцієнт набухання становить лише 10%, тоді, як у плити OSB він становить 15%. Менше, значить краще, завдяки чому матеріал MFP відкриває необмежені можливості використання. Все це за рахунок виняткової структури плити – довгих, тонких стружок, розташованих в різних напрямках і скріплених смолами найвищої якості.

MFP можна сміливо застосовувати для конструкцій балконів і терас, підвалів або альтанок, а також для обробки ванних кімнат, укладання підлоги і перегородок, використовувати в особливо вологих місцях, напр. в якості жорсткого настилу дахів. Таке різноманіття можливостей застосування це абсолютно нове явище в категорії матеріалів – похідних дерева.

Будинок – місце з особливим кліматом

Новинка Pfleiderera забезпечує належний мікроклімат в приміщеннях не тільки тому, що чудово виводить вологу, але також завдяки прекрасній акустичної та теплової ізоляції. За рахунок своєї міцності, плита є більш якісним ізолятором, ніж подібні продукти на ринку. При товщині 12 мм, по тепловій ізоляції плита перевершує навіть цеглу товщиною понад 11 см.

Використання плити MFP для укладання підлоги, зведення перегородок, або покриття стін і перекриттів, дозволить заглушити звуки в приміщеннях, а також скоротить витрати на опалення.

Тому застосування даного матеріалу, є чистої економією. Крім того, продукт дає гарантію відсутності будь-яких, що виділяються, часто, похідними дерева, шкідливих для здоров’я речовин та захищає від грибкових бактерій, що є джерелом небезпечних хвороб. Це повністю безпечна плита також через свою підвищеної вогнестійкості.

Починаючи з обшивки стін, через обшивку дахів, і закінчуючи покриттям для підлоги в дитячій кімнаті, багатофункціональна плита МФП годиться для самого різного застосування. При цьому вона поєднує в собі хороші параметри міцності, вологостійкість, стабільність, стійкість до навантаження і естетичний зовнішній вигляд. Навіть там, де складують продукти харчування, плиту МФП можна не сумніваючись застосовувати напр.

Чудові фізико-механічні параметри плити МФП дають можливість її всебічного застосування. З огляду на своїх візуальних переваг, МФП є матеріалом, широко застосовуваним в будівництві торгових об’єктів, дерев’яних конструкціях і виготовленні упаковок.

Поширити статтю