Баланс каменю і деревини

Tags: 204 Views

Одна із найвідоміших мексиканських дизайнерських студій «Esrawe» створила колекцію меблів, окрасою якої стала довга дерев’яна шафу, що врівноважує пропорційно невелику мармурову основу.

«Вся колекція «Dolmen» грунтується на вивченні та пошуку балансу між елементами з різною сутністю, – кажуть у студії. – Ця концепція посилює фізичні властивості каменю та деревини, створюючи напругу між підвісним та опорним елементами».

Колекція «Dolmen» має багато темних конструкцій із горіхової деревини − від комодів до обідніх столів і стільців, а також набір світліших стільців із білого дуба.

Спільною рисою і сервантів, і обідніх столів є дерев’яний верх, який підтримує чорна мармурова основа. Ці основи − хоч і різної форми – обидві м’яко звужуються знизу догори із характерним заокругленням країв.

Центр дерев’яної частина комода «Trinchador Dolmen» розташований навпроти основи і прикріплений ззаду. Невеликий кут від вертикалі опори, що має трикутний поперечний переріз, створює ілюзію, що корпус, який вона утримує, суперечить гравітації.

Довгий дерев’яний блок комода має три шухляди спереду із зигзагоподібними лініями панелей у верхній і нижній частині.

Тимчасом основа для обіднього столу «Dolmen» проникає в горіхову стільницю. Пласка поверхня столу має м’яко вигнуті боки та обтесані кути. Стільницю підтримують схрещені знизу дерев’яні поперечки.

Стілець «Kanji» формує заокруглена спинка, яку разом із сидінням підтримують дві перевернуті догори дном ніжки у форми літери «Y».

Альтернативою «Kanji» є стілець світлого кольору «Compass» із м’яким сидінням.

Поширити статтю