Форматно-розкрійний верстат K 700S для широкоформатних заготовок

Оптимальний розмір, продуктивність і точність – саме так можна охарактеризувати верстат K 700S. У ньому передбачено багато технічних деталей, які необхідні для точного розилювання.

K 700S може похвалитися інноваційним пиляльним агрегатом з точною двобічною підвіскою, що дає змогу точно налаштовувати кут пиляльного диска з нульовою лінією нахилу й лінійним регулюванням висоти. Таке рішення, певна річ, підвищує якість обробки. Верстат також має масивні розширювальні столи «1300» і «1500», які навіть при значних навантаженнях забезпечують високу ефективність і точність роботи.

Відкидне верхнє огородження гарантує максимальну гнучкість й високий рівень безпеки. Опційно верстат також може мати електронне регулювання висоти й кута нахилу пиляльного диска, що дає змогу обробляти заготовку з точністю до 1/10 мм у комфортних умовах.

Завдяки висоті різу 104 мм при використанні пиляльного диска діаметром 315 мм, набору пазувальних інструментів до 19,5 мм агрегат, виготовлений з масивного чавуну, відповідає високим вимогам сучасної деревообробної галузі. Запатентована система напрямних з поворотними сегментами, на яку компанія-виробник дає 6 років гарантії, забезпечує надійність роботи в умовах високого навантаження. Конструкція не потребує проведення робіт з технічного обслуговування й змащування, а отже, заощаджує час і гроші.

Пиляльний агрегат зроблений із високоякісних системних компонентів. Його характеризує високоточна нульова лінія нахилу. Вал основної пилки установлений на двох підшипниках та добре збалансований. При цьому максимально можливої передачі потужності досягають завдяки оптимально сконфігурованій опорній поверхні ременя Poly-V. Найкращий результат аспірації забезпечує закритий корпус, а точне регулювання за висотою можливе завдяки лінійним напрямним. Стружку видаляють, використовуючи цілком закритий пиляльний агрегат під столом, який має точну двобічну підвіску.

Напрямні поворотні сегменти містять синтетичний матеріал, що забезпечує легкість ходу й довгострокову точність. Напрямні системи зміни кута працюють без змащувальних речовин, не потребують обслуговування й не накопичують пил.

Підрізний апарат забезпечує розкрій ламінованих плит без відколів. Окрім ручного регулювання, підрізний диск опційно може мати електронне налаштування і регулюється за висотою.

Важливо, що при обробці широкоформатних заготовок одним рухом руки верхнє огородження можна з легкістю відвести убік, щоб воно завжди перебувало там, де необхідно в цей момент. З пиляльним агрегатом серії Felder 700 можна також здійснювати пазові роботи. За допомогою знімних фланця й вкладишів робочого стола можна встановити спеціально розроблений пазовий інструмент.

Ширина паралельного упору становить у стандартному варіанті 800 мм, на бажання її можна збільшити до 1250 мм. Регулювати паралельний упор можна за допомогою одноручного швидкороз’ємного затискача. Паралельний упор, позиціонуванням якого керує електродвигун, переміщується по системі лінійних напрямних із втулкою для рециркуляції кульок швидко і з точністю до 1/10 мм відповідно до заданих параметрів ширини розкрою. З термінала керування можна отримати інформацію щодо його положення, а зручна панель керування дає змогу швидко вводити необхідні розміри, економлячи час та підвищуючи продуктивність. Шкала паралельного розкрою інтегрована в стіл пиляльного верстата. Алюмінієва лінійка основної пилки може переміщатися назад для виконання торцювальних робіт і для кращого подавання заготовок. Для обробки особливо вузьких заготовок алюмінієву лінійку можна встановити в положення «лежачи».

Високоякісна технологія напрямних каретки X-Roll із 10 річною гарантією забезпечує плавність ходу й не потребує додаткового технічного обслуговування. Завдяки розташуванню у вигляді «Х» ролики розподілять навантаження оптимально в різні боки. Каретку спроектували для високих навантажень. Монопрофілі каретки й основи завдяки застосуванню алюмінію гарантують відсутність напружень за будь-якої температури.

Торцевий упор 1100 мм для зарізання на вус у діапазоні +45° і –45° монтують без використання інструмента. Шкала нахилена в зручний для користувача бік й дає змогу точно зчитувати значення налаштування. Колодка поперечного упору сконструйована таким чином, що маленький «носик» чіпляється за передбачений для цього паз на лінійці поперечного упору.

На бажання верстат K 700S можна оснастити кнопками увімкнення основної й підрізної пилки безпосередньо на форматному столі.

Точність налаштування й фіксація без втрати часу є перевагами високоточної градусно-растрової системи з компенсацією довжини. Максимально точні растрові крапки дають змогу у такий спосіб виготовляти різні багатокутники, наприлад, 5,625° (32-кутник), 11,25° (16-кутник), 22,5° (8-кутник). Додаткові растрові крапки на 15°, 20°, 25°, 30°, 35°, 40° і 45° можна вибрати для виготовлення з’єднань устик і на вус. Кожна растрова крапка оснащена системою компенсації довжини і може бути встановлена окремо. Інтегрована в дизайн верстата високоточна градусово-растрова система дасть змогу збільшити продуктивність підприємства завдяки оптимальному співідношенню ціни й якості.

Система керування Power-Drive з електричним приводом забезпечує максимально точне налаштування та повторюваність результатів обробки. За допомогою поворотної ручки можна налаштувати висоту і кут нахилу пиляльного диска.

Упорна шкала нахилена у зручний для користувача бік і уможливлює налаштувати необхідну величину торцювання.

Масивний консольний стіл дає змогу обробляти великогабаритні і важкі заготовки. Високу точність і плавність ходу забезпечують вісім напрямних роликів, розташованих на консольному телескопічному кронштейні.

Для конкретних завдань можна опційно укомплектувати форматно-розкрійний верстат K 700S розширювальним столом «1300» або столом професійної версії «1500». На бажання можна також монтувати ролик для заготовок на кінці аутригерного стола, що полегшує пересування деталі. Телескопічний поперечний упор – із безсхідчастою зміною кута від 90° до 45°.

Пневматичний притискний пристрій забезпечує зручну фіксацію заготовок при максимальній гнучкості обробки. Його можна зручно дообладнати за допомогою магнітних кріплень, а захисний циліндр гарантує максимальну безпеку робочого процесу. Використання притискної балки можливе на розширювальному столі будь-якої довжини. Висота затискача пневматичного притискного пристрою – 95 мм, затискне зусилля – близько 300 кг.

Для кожного клієнта залежно від потреб можна підібрати потужність двигунів від 3,0  до 7,35 кВт.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь