MUI: дерев’яна розумна панель управліня

Tags: 138 Views

Смартфони змінили наш спосіб життя, спілкування, роботи, харчування, покупок та подорожей. Вони зробили нас більш пов’язаними, ніж будь-коли раніше, і об’єднали покоління. Однак все більше смартфонів вимагають нашої уваги 24/7, і ми часто працюємо практично цілодобово. На сучасному робочому місці професіонали знаходяться в постійному русі, щоб домогтися більшого, проте це часто призводить до проблем із концентрацією та розсіюванням власної уваги.

Смартфони і мобільні додатки все більше викликають звикання, а наша здатність протистояти їм слабшає. Деякі недавні дослідження показали, що індійські споживачі відчувають себе розгубленими, коли у них немає смартфона. Наше цифрове життя зробило нас більш абстрактними, тривожними і виснаженими, ніж будь-коли раніше. Не дивно, що “Цифровий добробут” – це тема, яку все частіше просувають смартфони.

Кілька років тому співзасновник mui Lab з Кіото – Kaz Oki, зауважив, що це все серйозно впливає на якість його сімейного життя та інших людей. Тому він вирішив розробити пристрій, який допоможе створити розумний і постійно активний, але в той же час зручний для середовища проживання девайс, в якому не буде цифрових відволікаючих чинників. MUI (無為), в перекладі з японської мови – «мовчати».

MUI – це естетично приємний дерев’яний пристрій з галузі «Інтернет речей» (IoT), що підключається до хмарного сервісу. MUI – це «спокійний» пристрій, побудований за принципами «спокійного дизайну».

Філософія продукту MUI ґрунтується на переконанні, що людям не потрібно змінювати свою природну поведінку, щоб використовувати технології. Наприклад, смартфони змушують нас пам’ятати про них та водити пальцями по екрану. Ці пристрої / екрани також можна охарактеризувати як холодні та безликі.

Щоб подолати цю проблему, MUI використовує дерево в якості інтерактивної панелі IoT, щоб вона була більш природною і теплою. Прекрасний зовнішній вигляд деревної текстури платана, вишні, клена або ясена,поєднується з інтер’єром і меблями у кімнаті.

Крім того, достатньо лише доторкнутися до поверхні пристрою, щоб його активувати та почати взаємодію. Найважливішим є те, що MUI не вимагає постійної уваги людини та дозволяє отримувати інформацію, яку кожен бажає, і саме тоді коли вона необхідна. На даний час MUI найбільш орієнтований на ринок США.

Це перший девайс у серії продуктів, які лабораторія MUI планує розвивати, використовуючи власну запатентовану інтерактивну технологію цифрового відображення. У довгостроковій перспективі, Mui планує співпрацю із потенційними партнерами, що дозволить збільшити популярність девайсу та розшири сферу використання поза розумним домом, встановлюючи їх, наприклад, в автомобілях у розумних деревних консолях.

Джерело статті

Поширити статтю