Надзвичайно шарнірно – QuickClick

Стільці з діагональними металевими ніжками з великим кутом нахилу – тренд кількох останніх років. Проте пересувати їх проблематично: вони затинаються, коливаються, можуть пошкодити підлогу і, крім того, дуже шумлять. Об’єднане ковзання може бути корисним, але зазвичай на ринку тільки екземпляри із кутами нахилу від 18 до максимум 22°, що занадто мало для такого стільця. Тому виробники стільців висунули вимоги щодо функціонально-естетичного вирішення проблеми ковзання навіть для стільців із ніжками з великим кутом нахилу.

Німецький виробник рішень ковзання Wagner System врахував ці вимоги і розробив ефективне рішення ковзання з кутом нахилу до 32° – QuickClick 32.

QuickClick 32 забезпечує додану вартість та виходить за рамки будь-якого стандартного рішення: на додаток до великого кута нахилу воно дає змогу м’яко, майже беззвучно ковзати, робить стільці пристосованими до будь-якої підлоги, завдяки реверсним ковзальним втулкам, і є дуже зручним в технічному обслуговуванні.

QuickClick 32 опційно може бути ребристим або, в дизайні преміум-класу, як «глушник» – поглинач шуму та вібрації. Його зібрати легко й швидко: затисніть поглинач шуму та вібрації в трубку ніжки стільця та завершіть процедуру встановленням з’єднувальної основи. Реверсна втулка Duo slide дає змогу використовувати QuickClick 32 на будь-якому типі підлогового покриття, завдяки тому, що один її бік зроблений зі зносостійкої натуральної повсті, яка захищає підлогу при ковзанні по будь-яких гладких поверхнях, а інший складається зі спеціальної пластмаси для кращого ковзання на всіх рівних поверхнях. Тобто у клієнта є вибір. У разі зміни підлогового покриття, наприклад, із килиму на паркет, Duo вставку потрібно просто натиснути, повернути і натиснути знову – і стілець одразу готовий до роботи. Зношені втулки можна замінити протягом кількох секунд теж тільки за допомогою натискання.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь