Новий безпровідний цвяхозабивний пістолет

159 Views

У лінійці акумуляторних цвяхозабивних пістолетів компанії Metabo HPT – оновлення. Новий акумуляторний цвяхозабивний пістолет NT1850DF на 30% компактніший і на 31% легший за попередні моделі, завдяки чому ним легше працювати, особливо в тісному просторі.

Інструмент забезпечує швидкість забивання до 3 цвяхів в секунду, заощаджуючи час і підвищуючи продуктивність роботи, а також дає змогу користувачеві вільно рухатися робочим майданчиком без шлангів, компресорів чи кабелів.

Пістолет NT1850DF можна використовувати для різноманітних завдань, зокрема у меблевому виробництві та під час декоративного оздоблення. Він також стане у нагоді при встановленні молдингів, облицюванні вікон і дверей.

Новий інструмент вдало у собі поєднав пневматичну енергію разом із свободою пересування завдяки унікальній системі пневматичного приводу, яка забезпечує таку ж продуктивність, як і в пневматичного інструменту, та 18-вольтній акумуляторній батареї. Система приводу пневматичної пружини акумуляторного пістолету NT1850DF використовує стиснене повітря для забивання кожного цвяха, що призводить до нульового часу виходу в робочий режим, збільшення швидкості руху та віддачі, подібної до пневматичного цвяхозабивного пістолету.

Пристрій може забивати цвяхи розміром від 5/8 до 2 дюймів і діаметром до 0,131 дюйма. На одному заряді пістолет може забивати до 1650 цвяхів і може працювати протягом цілого дня на батареї 18 В та на батареї MultiVolt від Metabo HPT .

Для зручності користування акумуляторний цвяхозабивний пістолет NT1850DF обладнаний безщітковим двигуном, який забезпечує довший час роботи на одній зарядці, менше обслуговування та підвищену довговічність, індикатором низького заряду батареї, системою вивільнення затискань і системою підбору глибини без інструмента. Інструмент також дає змогу вибрати режим випускання цвяхів і має LED підсвічування та регульований підвіс для паска.

За матеріалами Metabo HPT

Фото: metabo-hpt.com

Поширити статтю