Те, що вчора ще було неможливим

або Хорошим ідеям потрібні хороші рішення

Зберегти ідеальну якість продукції при великих обсягах виробництва можна завдяки використанню високотехнологічного інструменту: кількість завжди досягають через якість.

60 літній досвід діяльності LEUCO, прогресивні розробки і дослідження, які провадять у тісній співпраці з профільними підприємствами та дослідними інститутами, застосування передових рішень завжди гарантує високий рівень продукції компанії.

У 1954 році комерсант Віллі Ледерманн та інженер Йозеф Штерцен заснували компанію Ledermann & Co. Так народився бренд LEUCO, який нині є світовим лідером з виробництва алмазних і твердосплавних інструментів для обробки деревини і пластмас. Велика кількість ідей і технічні ноу-хау є пріорітетами компанії з моменту її заснування. У широкому асортименті продукції дискові пилки, подрібнювачі, насадний і кінцевий інструмент, свердла, затискачі, поворотні різальні пластини. Такі пропозиції, як сервісне обслуговування і загострення, консультації із застосування та інші послуги із загальною назвою Toolmanagement доповнюють загальний перелік послуг.

Новаторська, унікальна, надійна – саме так LEUCO зарекомендувала себе серед споживачів. Слід зазначити, що інноваційні ідеї, що їх впроваджує компанія, народжуються не у тихих кабінетах її конструкторів, а у постійному діалозі з клієнтами, партнерами, виробниками обладнання та матеріалів. Результатом цього тісного діалогу є більш ніж 230 отриманих патентів. «Потреби наших клієнтів стимулюють наш творчий розвиток», – стверджують у компанії.

Продукцію LEUCO реалізує методом прямих продажів. Клієнтами компанії є лісопиляльні заводи, фабрики з виготовлення будівельних матеріалів і меблів, а також підприємства, що спеціалізуються на внутрішній обробці приміщень.

У представництвах та офісах компанії по всьому світі працює близько 1100 осіб. Дочірні підприємства LEUCO з продажу та сервісного обслуговування інструментів є в Австралії, Бельгії, Англії, Японії, Малайзії, Польщі, Україні, США, Білорусі, Сінгапурі, Росії і Таїланді. Виробничо-торговельні компанії працюють у Китаї, Франції, Швейцарії та ПАР.

Максим Латко, директор ТОВ «Лойко Україна»: «Усі сучасні тенденції розвитку технологій деревообробки відображені у виробничій політиці LEUCO. Основний акцент зроблено на удосконаленні робочих характеристик інструменту, підвищенні ефективності його використання і, як наслідок, зниженні собівартості готової продукції. При цьому зміни передусім відбуваються завдяки модернізації наявних лінійок, методом оптимізації геометрії їх різальних частин, профілю і маси, а також застосуванню нових матеріалів і технологій».

Розповідати про технічні новації LEUCO можна безмежно довго, тому дуже коротко зупинимося лише на кількох. Детальніше про ці та інші ноу-хау ви зможете прочитати у окремих присвячених їм статтям.

Для усіх груп інструментів – чи то звичайні пластини твердосплавних ножів чи ультратонкі пилки, свердла, різноманітні фрези або спеціальні рішення – LEUCO застосовує три основних типи покриття, що значно покращує усі експлуатаційні характеристики.

Без сумніву, інструменти P-System – передова технологія LEUCO, яку досі жоден із виробників дереворізального інструменту не зміг повторити, а саме: виготовити інструмент з основним кутом більше 55˚. Завдяки цьому компанія суттєво наростила обсяги виробництва і разом із провідними європейськими виробниками деревообробного обладнання змогла виграти чимало тендерних проектів. Нині P-System – найекономічніший ефективний інструмент для фрезерування, що працює за принципом бритви, тобто не ріже у класичному розумінні цього слова, а, так би мовити, здійснює пілінг (від англійського «to peel» – очищати). Це дає змогу покращити якість обробки, підвищити стійкість інструменту та економічність процесу.

У 2013 році виробнича програма LEUCO зазнала значних змін – перш за все завдяки впровадженню прогресивних технологій як під час створення нових зразків, так і при вдосконаленні наявних продуктів. Останнім часом суттєво зросли внутрішні вимоги – усі інструменти стали точнішими як за посадкою, так і за усіма допусками на биття. Для збільшення робочого ресурсу і продуктивності LEUCO застосовує новий твердосплавний різальний матеріал – Board 03 plus, який стійкіший до ударних навантажень. Проведені дослідження засвідчили, що пилки із різальною крайкою з цього сплаву працюють на 30–50% довше, ніж попередні моделі. Також Board 03 plus має більшу пластичність, не дробиться у процесі різання, а це забезпечує додаткову можливість отримати значний ресурс.

Зараз одним із пріоритетних напрямів у діяльності LEUCO є розробка інструментів зі зниженим рівнем шуму. Найновіша розробка у цій сфері – безшумні пилки NoNoise. Завдяки змінам у конструкції спеціалісти компанії змогли зменшити рівень шуму на 6 дБ, що людський слух сприймає як зниження шуму майже у двічі.

Незважаючи на любов до традицій, погляд компанії завжди націлений у майбутнє.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь