Форматно-розкрійний верстат F25: новинка від Altendorf

Altendorf представив новий форматно-розкрійний верстат – універсальний і продуктивний F25. Про цю новинку ми вже писали раніше, а тепер детальніше зупинимось на технічних характеристиках верстату.

Якість майбутніх меблевих виробів закладається на першій виробничій дільниці – дільниці розкрою. Тому жодному самодостатньому меблевому підприємству не обійтися без такого помічника, як верстат-розкрійник. А хто обере нову модель F25 – продуктивний, точний і надійний форматник «для всіх», – той переконається в легендарній якості техніки «Altendorf».

Точний та ефективний розкрій плитних матеріалів гарантований

Новий F25 виконує всі стандартні функції форматно-розкрійних верстатів, при цьому займаючи в цеху невелику площу.  Його демократична ціна за знаної німецької якості робить верстат доступним для широкого кола користувачів. Він буде ідеально помічним як для меблярів-початківців, так і для професіоналів «пиляльної справи», як для власної столярної майстерні, так і для щоденного використання на промисловому підприємстві, зокрема і в якості другого виробничого верстата.

Ідеальна точність, простота обробки й чудова якість різу є візитною карткою всіх верстатів сімейства Altendorf, і F25 не виняток. На новому F25 легко обробити будь-який матеріал – ДСП, МДФ, масив деревини, пластик або екструдований профіль.

Верстат здатний виконати різноманітні технологічні операції: від обробки простих стандартних до складних індивідуальних деталей. Ручне регулювання кута нахилу й підйому основного пилкового диска дозволяє виконувати роботу точно й ефективно. Регулювання підрізної пилки також здійснюється вручну.

Жорстка стабільна конструкція станини верстата F 25 – основа для безперебійної щоденної промислової роботи.

Точність нахилу пиляльного блоку забезпечують масивні сегменти.

Знаменита двороликова каретка з точним і легким ходом надійно зафіксована додатковим фіксатором в зоні лінії різання, що дозволяє домогтися точного різання (конструкція каретки запатентована, вона входить у стандартну комплектацію верстата).

Розпилювання під кутом виконуються за допомогою пилкового агрегату, що нахиляється в діапазоні від 0 до 46 градусів.

Читайте також:

Форматно-розкрійний верстат K 700S для широкоформатних заготовок

Поперечний поворотний упор допомагає виконувати прямокутні різи та різи під кутом.

Цифрова індикація висоти пилкового диска й кута нахилу пиляльного блоку розташовані на станині верстата і є частиною стандартної комплектації.

Форматно-розкрійний верстат F25 : додаткові опції

Як і у випадку з іншими форматно-розкрійними верстатами Altendorf, пропонується можливість дооснащення стандартної комплектації F25 за допомогою додаткових опцій, щоб новий форматник максимально відповідав вимогам і робочим процесам кожної компанії.

Додаткові опції допоможуть розширити можливості верстата й забезпечити високий ступінь спрощення роботи. Наприклад, можна вибрати іншу довжину двороликової каретки й більшу потужність двигуна або дооснастити верстат переднім опорним роликом, який буде додатковою підтримкою при пилянні довгих важких заготівок.

Altendorf – це набагато більше, ніж практичний верстат. Він має характер. Кожен верстат так само індивідуальний, як і людина, яка на ньому працює, з урахуванням конкретних завдань і потреб.

Безпека понад усе

Охорона праці й техніка безпеки дуже важливі для компанії «Altendorf», тому в F25 пропонується два варіанти захисту пилкового диска й видалення пилу. В стандартній комплектації невеликий захисний кожух встановлюється на розклинювальному ножі, який завдяки компактним розмірам дозволяє чітко бачити процес пиляння. Опційний великий захисний ковпак встановлюється на кронштейні й регулюється у відповідності з товщиною матеріалу, що розпилюється.

Крім цього, підрізний агрегат, що забезпечує пиляння облицьованого матеріалу без сколів, можна оснастити LED-індикацією в зоні роботи підрізної пилки, тим самим підсвітивши небезпечну ділянку її роботи.

Вузька спеціалізація – перевага компанії «Altendorf»

Нагадаємо, що компанія «Altendorf» – світовий лідер у виробництві форматно-розкрійних верстатів. Перший форматник із рухомою кареткою створений  ще в 1906 року засновником компанії Вільгельмом Альтендорфом, що поклало початок розвитку технології розкрою. Вузька спеціалізація на одному типі обладнання сприяла максимальному вдосконалення якості пиляння.

Сьогодні Altendorf пропонує користувачам у всьому світі на вибір п’ять моделей розкрійників – з урахуванням індивідуального застосування й бюджету. Всі моделі високої якості й функціональності, що вже давно стали еталоном для багатьох виробників обладнання.

Кожен форматно-розкрійний верстат має сучасне оснащення й прекрасне співвідношення «ціна-продуктивність». 2018 року в групу «Altendorf» увійшла німецька фірма «Hebrock», яка понад 40 років займається виробництвом  крайколичкувального обладнання. І тепер в асортиментній лінійці компанії, крім легендарних форматних верстатів Altendorf, і личкувальне обладнання високого класу.

Інші технічні характеристики F25:
потужність основного двигуна                     4 кВт;
потужність двигуна підрізної пилки         0,75 кВт;
частота обертання                                  4200 об./хв;
довжина каретки                                    3200 мм;
упор поздовжній, максимальна ширина    1000 мм;
упор поперечний,
максимальна довжина торцювання      до 3450 мм;
макс. діаметр пиляльного диска                 315 мм,
максимальна висота пиляльного диска       104 мм;
висота різу                                                100 мм,
при нахилі під 45 °                                    70 мм;
робоча висота верстата                             88 см.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь