W4.0 digital – в цифрове майбутнє разом з WEINIG

Для вирішення нових завдань в деревообробці необхідна сучасна, ефективна і економічна організація виробництва. Автоматизовані, взаємопов’язані потоки процесів є найбільш важливою передумовою для цього. Центральним компонентом деревообробки є оцифровка, яка забезпечує всебічний обмін інформацією між людиною і машиною.

WEINIG є правильним партнером і компаньйоном навіть на цьому важливому етапі розвитку. З цифровим стандартом W4.0 компанія створила революційний стандарт в деревообробній галузі. І завжди те, що робить WEINIG, підпорядковано головній меті: максимальна вигода для клієнта.

WEINIG Control Suite: новий вимір деревообробного виробництва:

 • Ефективне управління виробничими лініями
 • Створення, управління і відстеження виробничих замовлень
 • Рішення для одного оператора

WEINIG Control Suite пропонує рішення для управління і контролю всього виробничого процесу. Цей програмний пакет утворює центральний інтерфейс між створеними в технічному офісі даними і власне, деревообробним виробництвом: при підготовці до роботи генерується специфікація, яка потім передається в пам’ять комп’ютерної системи. Вона обробляє отримані дані і запускає необхідні процеси і робочі операції на деревообробних верстатах.

Оператор в будь-який момент може просто поміняти режими роботи і відобразити дані про конфігурацію деревообробного верстата, інструментах, профілях і видах деревини, а також переглянути вміст складу сировини і готових виробів. Реєстрація експлуатаційних даних і даних деревообробних верстатів дозволяє цілеспрямовано оптимізувати виробничий процес і керувати ним. Практична особливість: також в будь-який час можна переглянути статистичні дані, аналітичні звіти і плани завантаженості деревообробного обладнання.

Ваші переваги Control Suite в деревообробці:

 • Підвищена продуктивність і гнучкість
 • Повна інформація про виробничі замовлення в режимі реального часу
 • Запобігання помилок завдяки централізованому управлінню
 • Відкрита система для інтеграції обладнання інших виробників
 • Інтуїтивно зрозуміле управління
 • Високий рівень персоналізації, завдяки комбінуванню безлічі модулів

WEINIG App Suite в деревообробці: жити в мережевому стилі:

 • Моніторинг верстатного парку в реальному часі
 • Зручний і цілеспрямований контакт із сервісною службою
 • Інтелектуальні інструменти для трудових буднів

Уже багато років клієнти по всьому світу користуються цифровим інтелектом хмарної середовища WEINIG Cloud. Підключення до хмарної платформі дозволяє отримувати актуальну інформацію про виконувані замовленнях, інтервалах сервісного обслуговування, простоях і критично важливих даних від датчиків. Пакет App Suite дозволяє створити ідеальну мережу з усім світом обладнання WEINIG і його цифровими послугами. Модульні функції допомагають контролювати деревообробні верстати в реальному часі. Така транспарентність покращує якість прийнятих рішень в галузі деревообробки.

Пакет App Suite пропонується для операційних систем Android і iOS, а також в якості веб-додатки. Таким чином, його можна використовувати як в мобільному режимі на смартфоні або планшеті, так і на стандартному комп’ютері.

Поширити статтю